Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ételmegvonásnak milyen...

Az ételmegvonásnak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Fogyózni akarok, de nagyon durván.

Napi 3000 kalória a szükségletem és én le akarok menni kb. 500-ra. :D

Mik lehetnek a következmények, feltéve ha vannak egyáltalán.


Még mielőtt beszólna valaki, igen is kerestem. de sehol nem találok ilyet.


Köszi a normális válaszokat.


2012. jan. 16. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Fáradtság,fejfájás,erőtlenség....igazából úgy fogod magad érezni mit a mosottsz@r.Ha nagyon kimeríted a szervezeted akkor jöhet az ájulás,kiszáradás,gyomor panaszok.Attól hogy fogyózol a szervezetednek vannak szükségletei vitaminok ásványi anyagok fehérje ezek mind kellenek a mindennapi működésünkhöz.
2012. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na írtam választ és kitöröltem véletlenül mielőtt elment volna.



émelyegni fogsz, gyenge leszel.

a szervezeted izomfehérjéket fog lebontani, a diéta végén viszont zsírcseppeket kezd el raktározni.

nem egy okos ötlet ez a módszer.



esetleg próbáld ki a fehérjeturmixporos diétát (nem lehet leírni a nevét mert törlik a kommentet), vagy a tojásdiétának egy nem csak tojásból álló változatát.



Hány kilóról akarsz hány kilóra fogyni?



Ha 3000 kalória a napi szükségleted, max. 2000-re vidd le szerintem.

2012. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Annyit mondok, koncentrációs tábor. Vagy: afrikai éhezők. Rémlik?

Persze csak ha kibírod, mert az első rosszullét után zabaroham jön, a koplalásra való rázabálás pedig = hízással.


Ezért nem lehet sem koplalással, sem divatdiétákkal fogyni. Keress jár, mi az a jojó, meg fogod találni. NEM te leszel az első kivétel.


Mellesleg ha beírod a google-be, hogy "ételmegvonás következményei", akkor 975 találatot ad ki. Ennyire hülye vagy, vagy ennyire lusta? De lásd, kivel van dolgod, itt vannak:

[link]

Csak ugye el kéne olvasni őket, az olvasás meg nem éget kalóriát... hmm... most mi legyen?

2012. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eleinte csak fejfajas, rossz kozerzet. nem lesz kedved semmihez legszivesebben csak aludnal. en pl kiallhatatlan lettem, midenre felkaptam a vizet,minden idegesitett. nem tudsz koncentralni, nem tudsz odafigyelni a munkadra, ha tanulsz akkor nagyon nehezen fog menni. semmi nem jut eszedbe, lelassulsz.kesobb a kormeid elkezdenek toredezni, hajad hullani, fako lesz a borod, mindenki azt fogja kerdezni hogy beteg vagy e. aztan ha no vagy akkor kimarad a menstruaciod, felborul az egesz hormonrendszered, elkezdessz szorosodni. ha hosszabb ideig csinalod a belso szerveid is kezdik feladni, szivizmod leepulhet aminek vegzetes kovetkezmenyei lehetnek
2012. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is keresetem. 8 másodperc volt.

[link]

2012. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján: rossz közérzet,fejfájás, semmi erőm nem volt még csak megmozdulni sem nem hogy sportolni. A wc-re menet előtt is kellett 5perc hogy feltudjak állni és elvánszorogni odáig. Feszültség,ingerültség. Folyamatosan,ok nélkül veszekedtem mindenkivel,már arra is bepöccentem ha valaki megevett mellettem egy szelet kenyeret és elkezdtem ordítozni,hogy mit képzel magáról,hogy előttem eszik. Mikor feláltam hirtelen,rosszullét,szédülés,émelygés.


Nem egy rózsás dolog...

2012. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Mit csinál az autó, ha fokozatosan elfogy a benzin? Leáll. Szerinted, ha nem eszel, mi lesz a következménye? Egyszerűbb és gyorsabb módja is van az öngyilkosságnak.
2012. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cseppet sem leszel szép, csak plöttyedt és szürke. Nem hiszem, hogy erre vágysz.
2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

Először: ingerlékenység, dühkitörések, koncentrációs problémák, szédülés, vérnyomás ingadozás, fejfájás, erőtlenség, gyengeség...mikor kajához "jutsz", őrült falásroham.

Ha tartósabban (szintén saját tapasztalat): szívritmuszavar, baromi fázósság, száraz bőr, menstruáció elmaradása, kedvtelenség, szédülés, gyengeség, székrekedés, puffadás...pici kajától is hízás.

2012. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!