Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szeretik a Bleach-ből Ulquiorra és Orihime párosát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor akarnátok velem beszélni erről?Én nagyon örülnék ha vágre lenne valaki akivel tudnék erről beszélni :)
2013. okt. 22. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
na és mit akarsz erről beszélni?
2013. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan interjú (nemtom mennyi a valóságalapja),h Kubo eredetileg olyan Ulquiorrát akart, aki az emberek világában élő arrancar, kíváncsi az emberekre ezért elkezd iksolába járni, ahová Ichigóék és beleszeret Orihimébe, de ugye ez nem valósult meg, de ezzel magyarázható a kettejük közötti fura kapcsolat a sztoriban.
2013. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erről én is hallottam,de eddig ahány interjut megnéztem eggyikben se volt benne :(,viszont volt egy olyan kép amit Kubo csinált a Bleach 10ik évfordulójára ahol megmutatta a szereplők közti kapcsolatot és Ulquiorra-nal és Orihime-nel roszaszin-t rakott ami szerelmet,vagy tetszést jelent
2013. okt. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!