Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb cigipapír,...

Melyik a legjobb cigipapír, filter, dohány?

Figyelt kérdés
Én most szeretnék elkezdeni megtanulni cigit sodorni, saját kézzel.eddig arany marlborot szívtam, és szeretnék segítséget kérni hogy milyen cigipapírt vegyek?mert most vettem egyet, ami nagyon vékony és átlátszó és alig tudom megtekerni.Kicsit vastagabbat szeretnék ami nem átlátszó.A filterek között van különbség?olyat szeretnék ami a legjobban megszűri.illetve melyik dohányok a legjobbak?Most egy golden virginiát vettem ami nagyon finom de nagyon drága, 1600 körül volt.1000ft körül melyik a legjobb?a camel dohány milyen?illetve a sodrógéppel is ugyan olyan mint kézzel?

2013. okt. 28. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje töltött cigit szívok. Van hozzá cigitöltőm. Kézzel még nem próbáltam, tudom ajánlani a kék golden gate dohányt, nekem ez vált be legjobban a töltőhöz, a többi vagy nagy darabos, vagy nagyon nedves.
2013. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.De a töltött cigihez azért egy kicsivel másabb dohány kell.Én azt szeretem ha finomra van vágva és nem túl száraz.énmost golden virginiát vettem elégdrága, de nagyon finom.csak nincsen rendes cp-m meg nemtudok jót tekerni :D
2013. okt. 30. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!