Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bleach nevű anime sorozat-ba...

Twillight kérdése:

A Bleach nevű anime sorozat-ban ahányszor byunóznak lerombolják a fél várost Hogyan tellik a város renováláősára és hogy nem tűník ez fel senkinek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 15:49
 1/5 anonim válasza:

Két fajta opció lehetséges:


1, Nano botokból vannak az épületek szal egy két csitt csatt nem árt senkinek.


2, Sajnálatos módon az alkotó tesz magasról a realistán gondolkodó emberekre...

2013. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
miota van az anime sorozatoknak a leghalvanyabb kozuk is a realitashoz, barmilyen tekintetben is...?
2013. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz hogy semmi de ez már akkor is túlzás legaláb olyan pillanatok lenének hogy a TV-be bemongyák hát megsemiült fél karakura 5hónap a renoválási idő.
2013. okt. 29. 16:16
 4/5 anonim válasza:
Na igen.Ez az,amit én sem tudok tisztán.A Blícs elején ugye mondták,hogy egész SS lélekrészecskékből áll.(pl Ishida-Mayuri harc,mikor Ishida magába szívja a részecskéket).De a későbbiekben nem egyszer volt olyan,hogy látványosan építkeztek...de elvileg a lélekrészecskék gyűlésével elvileg vissza kéne 'építődniük'(?). Tudtommal,gyár meg nincs SS-ben,h alapanyagokat gyártsanak :D Szóval,ezt csak Kubo tudhatja pontosan.De lehet hogy ő sem tudja.
2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy animében és sorozatban ugyanígy van, szeritnem ez egy olyan dolog, amiben logikát nem kell keresni (bár én is próbáltam)
2023. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!