Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elgondolkoztam a Francia...

Elgondolkoztam a Francia Idegenlégión csak van egy kis gond. (bővebben lent) szerintetek felvennének?

Figyelt kérdés

Csecsemő koromban volt egy agyvérzésem ebből annyi maradt vissza hogy pár fokot befelé fordul a lábam de ez annyira a járásomon nem szembetűnő.Egyébként bármit meg tudok csinálni mármint gyakorlatra gondolok fizikailag kiváltképp

jól terhelhető vagyok nincsen lúdtalpam se gerincferdülésem se allergiám csak az a sz..r papir ami leirja mindezt mármint az agyvérzést nos ez sajnos ott van nem tudom hogy emiatt felvennének e vagy sem vagy kell e erről a dologról szót ejtenem vagy sem mert mármint mondtam ez a lábas dolog a járásomnál nem szembetűnő és nem is gátol a mozgásban egyáltalán. A válaszokat előre is köszönöm.:)


2013. okt. 30. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
ha ennyi eszed van, hogy egy vadidegen orszag erdekeiert kepes lennel megdogleni valami otvar sivatagban egy berber puskagolyotol, menj csak, ugyis szukseg van homokzsakokra is a loveszarok ele.
2013. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez egy jelenktéktelen dolog attól még mehetsz,nekem is van kint egy ismerősöm régóta sokat keresett már.A kérdés az hogy mentálissan hogy fogod bírni hogy ölnöd kell és hogy te is meghalhatsz bevetésen.A csávó barátját fejen találta egy golyó amikor mellete volt,na ez nem mindegy azért.
2013. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%

Na jó,segítek...

Én 5 évet húztam le a légióban.Leírom,hogy mire számíthatsz.

Először is a lábad nem számít,ha meg tudod csináli a fizikai vizsgákat.Ha ugyanúgy tudsz teljesíteni vel,mint rendes lábakkal,akor mindegy.

A probléma az,hogy "elgondolkoztam" a légión...ugye tudod,hogy ott bármikor meghalhatsz?Ne úgy menj oda,hogy most ez eszembe jutott,hanem határozd el magad nagyon komolyan.

A mentális terror sokkal keményebb,mint a fizikai,úgyhogy nagyon erősnek kell lenned.

Ha érdekel erről még több,akkor szólj,leírom a tapasztalataimat!

#2:Az,hogy ölnöd kell semmi.Egyáltalán nem nehéz.Tudod nekem mi volt nehéz?Amikor a csapatunkat (Afrikai bevetésnél) sz*rrá lőtték és már csak ketten maradtunk.A felmentőosztag már jött,de mivel elfogyott a muníciónk elkezdtük átkutatni a halott társainkat.Ekkor odajött hozzám egy 8-9 éves kisgyerek fegyverrel kezében.Mivel nem volt munícióm,de meghalni sem akartam,egyet tehettem:agyon vertem egy kővel.Na látod az nehéz volt...

2013. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

'Az,hogy ölnöd kell semmi.Egyáltalán nem nehéz.'


Te vagy pszichopata vagy, vagy inkabb csak kamuzol, es eletedben fegyvert maximum CoD-ban vagy BF-ben lattal.

2013. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"egyet tehettem:agyon vertem egy kővel'

Egyet tehettel??? Mert akkorat utni, hogy elajuljon nem tudtal volna. Sot, az is lehtetlen lett volna, hogy siman kicsavard egy kiskolok kezebol a fegyvert felnott, kikepzett katonakent. Ja. Mese habbal.

2013. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
26%

Két idióta...

#4 képzeld nem nehéz lelőni őket.Nem ártatlan emberekre lövünk,hanem terroristákra.Gondolj arra,ha nem ölöd meg őket,akkor ők teszik veled.Máris meg változik a véleményed...

#5 Kicsavarom a kezéből és leütöm?Miért,hogy aztán felébredjen és újra kezdjen mindent?Nem lehet belőle katonát nevelni.Ha meg is hagyom az életét elviszik fogolynak.De ha katonát is nevelnénk belőlük,az csak még egy ok lett volna az ellenségnek,hogy minket támadjanak...

Pszichopata?Mese habbal?Nem hölgyeim,ez itt a való világ!Vagy ti még nem hallottatok szeptember 11-ről?Vagy arról,hogy kamerák előtt fejeznek le embereket?És akkor mi ezért kíméljük meg az életüket?Képzeld,ha eljössz a légióba ilyenekkel fogsz szembesülni.De látszódik,hogy két idióta vagytok,akik mert megnéztem pár katonás filmet azt hiszik,hogy milyen egyszerű annak lenni...hihetetlen...

2013. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

4/6 5/6

Soha nem voltál ilyen helyzetben így nem tudhatod hogy ez milyen a valóságban.

Ha egy gyerek kezében van a fegyver akkor is ölésre találták ki és ha elsül akkor minden bizonnyal ölni is fog.

Ha a tagnak kilőtték minden társát akkor biztosan volt olyan adrenalin szintje hogy kontrollálhatatlanná válnak a cselekvései legyen akár milyen képzett.

És ha háborúról beszélünk akkor nem ítélhetjük meg a katonák tetteit civil felfogással mert az egy másik világ ahol az erőszak az uralkodó tényező.

Ölsz vagy meghalsz!

2013. nov. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Aki szolgált a légióban de nem akar nyilvános üzenetet kiírni az kérem írjon nekem privát üzenetet.

Katona akarok lenni és nem is akármilyen.: tervbe van véve Bosznia, Koszovó, Ciprus, Afganisztán, Guyana, Mayotte, Djibouty. Az utóbbi 3 a légiónál.

2013. nov. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

3. vagyok

Örülök,hogy látni még ilyen embereket is.Nagyon jól mondod,nem kicsit voltam ideges és láttam is már korábban gyerekeket,amint ölnek,így tudtam,hogy képes lenne rá.Egyébként az egyik legvéresebb bevetés volt a miénk a légió közelmúltjára visszatekintve-ugyanis nem gyakran fordul elő,hogy 2-en maradunk túlélők!


#8 Nem tudom,te írtál már nekem üzenetet?Csak mert jött már több is...ha meg nem te voltál az,akkor írj egyet és visszaválaszolok amint lesz időn (előre megjegyzem:ennyi bevetéshez nem kevés időt kell eltöltened a katonaságnál)

2013. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Oké miszter rambó.

Ha nem kamu akkor linkeld már azt a hírt ahol mutatják,hogy ekkora veszteségeket szenvedtetek.

Másrészt mért nem szúrtad le azt a gyereket?

2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!