Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pisiltetek már be?

Pisiltetek már be?

Figyelt kérdés
Volt, hogy nem bírtátok ki a wc-ig, én múltkor beértem a kertbe és a tuja alá pisiltem, mert nem bírtam volna ki.

2013. okt. 30. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnos szartam is be, mert annyira részeg voltam. Céges bulin ráadásul.
2013. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tuja alá pisilés, azért nem egyenlő a bepisiléssel. Egyszer általános iskolásként, ahogy bértem az udvarunkra bevizeltem a farmeromba, mert már nem bírtam tovább.
2013. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratula, gondolom meg lett az új beceneved.
2013. okt. 30. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jó, a kérdésbe nem akartam túlzásba esni, de volt olyan, hogy vezettem, de már a kocsiból a ház előtt nem bírtam kiszállni, tudtam, hogy moshatom egész délután, de engedtem.
2013. okt. 30. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj, de még hányszor.
2013. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Velem majdnem már többször is.

Ugyancsak kocsiban. Már majdnem szétrobbantam, mikor is végre a benzinkúthoz értem. Ott közölték, hogy nem működik a wc csőtörés miatt.

Szemközt, volt egy ugyanilyen kút, és szó szerint filmbe illó módon rohantam át a forgalmas úton.

Egyszer (tavaly télen) ugyancsak hasonló eset volt.

De akkor majdnem megörültem. Lépni alig tudtam, és iszonyatosan fájt a hólyagom. Már úgy voltam vele, hogy elengedem, vagy leguggolok valahol (már sötétedett, de a fővárosban voltam), mikor is nem messze láttam egy benzinkutat. Hát akkor imádkoztam, meg minden, de be tudtam robbanni a wc-re.

Úgy voltam már párszor, hogy hasonló szitunál mikor már toltam le a nadrágom a bugyimba pici becsúszott.

2013. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De még hányszor. Szoknyában még elintézhető feltünés nélkül, de már volt olyan is hogy nacimba engedtem. Szerencsére nem buktam le. :)
2013. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordult néha. Kb 17 évesehettem. Már nagyon kellett pisilnem , de a barátnőm annyira nevettetett ,hogy bepisiltem.

A másik alkalom álmomba fordult elő. Kb 16 voltam , félálomban lehettem mikor éreztem,jogy pisilnem kell,de azthittem már a wc-n vagyok. Aztán rájöttem,hogy mégsem ott vagyok,hanem még az ágyban fekszem.

2017. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
suliba órán röhögtünk (szüneten nem mentem el ugyan hogy is lett volna időm a sok hülyülések közepette xDDDDDDD) osztálytársaim röhögtettek aztán már annyira rám jött hogy nem birtam tovább ugyhogy beengedtem de nem buktam le szerencsére tél volt és rajta volt mindenkin a kabát,szóval nem arról volt szó hogy röhögtünk aztán csak én fura módon felvettem lol
2018. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!