Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhesség, vagy felfázás?

Terhesség, vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Mindig késéssel jött meg a menstruációm. Az utolsó 2 hónapban viszont 28. napra jött meg. E hónap 27-re vártam a menstruációt, most már 4 napja késik. A kedvesemmel peteérésem előtt voltunk együtt (kúppal védekezünk). Amikor meg kellett volna jönnie, erős alhasi görcseim voltak, ahogy mindig is szokott lenni, folyton olyan érzésem volt, mintha megjönne. Ezek a fájdalmak azóta elmúltak és most semmi. Ingerültebb vagyok, hasmenés is előfordult, 2 hete nagyon sűrűn járok pisilni és folyamatosan fázik a lábam még a paplan alatt is. Nincsenek rosszulléteim, nem vagyok kívánós, fáradékony sem vagyok és nem eszek többet a kelleténél. Tegnap tesztet csináltam és negatív lett. Lehetséges, hogy mégis állapotos vagyok, vagy csak felfáztam?

2013. okt. 31. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A helyedben tesztelnék mégegyszer,mindenkép reggeli pisiből.Ha pozitív,ha negatív irány a doki!
2013. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!