Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire várod a karácsonyt?

Mennyire várod a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Én éppen nem szeretem, ha együtt a családom, mert akkor csak veszekedés van. Jobban szeretek a szüleim nélkül itthon lenni, különösen az apám nélkül. De a karácsonyt éppen a családom miatt nem várom.
2009. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Én sem nagyon szeretem mert feldiszitjük reggel a fát mamáméknál hazajövök itt is tavaly lebasztak mint állat azt megkaptam az ajándékot egy polot azt ennyi szilvesztert azt szeretem tüzijáték
2009. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
leírhatatlanul^^
2009. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Hát eléggé. Legszívesebben egész nap karácsonyi hangulatban készülődnék. Már alig várom, hogy mindent összegyűjtsek az ajándékokból és csomagoljak. :)
2009. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden évben van karácsonyi hangulatom ilyenkor. Egyelőre még nincs.
2009. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,nagyon,


Hát ennyire...

2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!