Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek keressem ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem ezek után, vagy inkább örül, hogy megszabadult tőlem?

Figyelt kérdés

Az exemről volt szó, aki szakított velem, mert nem bízott bennem, de később, amikor megkerestem, hogy én még szeretem, akkor azt mondta, hogy látja, hogy bízhat bennem, és még lehet köztünk valami. Mostanság rákérdeztem, azt mondta, inkább csak barát, és lelépett. Azóta ha keresem, akkor 1-2 mondatot beszélünk, többet hozzám se szól, és ő nem keres.


Annyira kedvem lenne neki elmondani, hogy mennyire zavar az, hogy hónapokig hagyott reménykedni, aztán azt mondta barátok lehetünk, de ha beszélgetni szeretnék, akkor se foglalkozik velem. Miközben azt mondta, kezd helyre állni minden, csak legyek türelmes. És most nem érdeklem. Egyáltalán. Ez fáj.

Már túl vagyok rajta, barátom van, de ez nagyon zavar. Beszéljek vele erről, vagy úgyse fog normálisan válaszolni?


2011. ápr. 16. 22:28
 1/2 anonim válasza:

szia

saját tapasztalat,hagyd a dolgokat annyiba,téged bánt a dolog,ami érthető,de ne engedd,hogy a mostani kapcsolatod a rovására menjen.lépj túl a dolgon!de ha annyira bánt,hogy mégsem tudsz túllépni,akkor légy őszinte a mostani barátodhoz és mondd el neki,hogy te még szeretnél letisztázni egy dolgot a volt pároddal..légy őszinte,neked is rossz volt amikor reményt keltetek benned,de végül csalódtál.sok sikert hozzá!

2011. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele már.
2011. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!