Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz-, Bors-, vagy Paprikaspray?

✮ʝօк&# kérdése:

Gáz-, Bors-, vagy Paprikaspray?

Figyelt kérdés
Melyik mikor és mire a legjobb, ki mit és mire ajánl?

2013. nov. 4. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Én egyiket sem nagyon ajánlom... Két nagy baj van vele:


-hiába hordod magadnál, éles helyzetben 10 emberből 9-nek nincs lélekjelenléte használni. Gondolj bele: megtámadnak, te meg elkezdesz turkálni a táskádban/zsebedben, és használat előtt még úgy is kell fordítani hogy ne a saját szemedbe fújd a cuccot. Nem két másodperces művelet. Ha valaki ki akar rabolni akkor én inkább add oda a pénzed, kit érdekel? Ha nekiállsz harcolni a támadóval sokkal nagyobb baj lehet belőle, nem éri meg.



-a másik gond az hogy sok ember(főleg lányok) ha vesznek ilyen spray-t akkor már úgy járnak az utcán hogy a kezükben a doboz és szinte várják hogy használhassák(természetesen nem szándékosan, csak bennük van a félsz). Az unokatesómat egyszer éjszaka lefújta egy lány akihez odament, pedig csak útbaigazítást akart kérni..

2013. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy furán és undorítóan hangzik, de inkább támadáshoz használnám, mint védekezéshez. Vagy szivatásokhoz. pl. WC-ülőkét paprikázni meg ilyenek. Tudom, nem jó tréfa, ettől még válaszoljanak azok akik otthon vannak a témában kérem :)
2013. nov. 4. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek az eszközök CSAK védekezésre jók! Ha indokolatlanul lefújsz valakit szinte biztos hogy feljelent, akkor viszont téged nagyon durván meghurcolnak és meg is érdemelnéd! Egyébként rohadtul undorító egy fegyvert játszadozásra használni. Játssz inkább orosz rulettet magaddal.. Akkor csak neked lehet bajod.
2013. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvilágosítást utolsó, ne fáraszd magad. Nyilván senkit sem fújnák le ok nélkül, okoska.
2013. nov. 5. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem jó tréfa, akkor miért akarod mégis csinálni? Tudathasadásod van talán?
2013. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!