Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Megőrülök tőle,...

Miért van ez? Megőrülök tőle, de nem tudom miért

Figyelt kérdés
rengeteget tanultam egy töridolgozatra és egy pont híján 5ös pedig csak egyetlen hibám volt ami mindenki szerint szőszálhasogatás. más tanárnál túl tudnám tenni magam de itt nem, és ez nem is az első eset. Miért?

2013. nov. 4. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ohh a töritanár az egy külön faj, ne is törődj velük.. az érettségi sokkal könnyebb, mint bármelyik töri dolgozat!
2013. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velünk is hasonlóan bánik el az amúgy jófej töritanárunk, "az érettségi szellemében" csinált dolgozatot, amit megírtam 80%-osra, majd bejelentette, hogy 85%-tól adja meg az 5-öst. Ne törődj velük, aki bunkó, bunkó is marad, és sem az érettségin sem a felvételinél nem fog számítani, hogy ezt a dolgozatot milyenre írtad meg, az életben meg depláne mindegy, milyenek a jegyeid, a fő, hogy mit tudsz.
2013. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!