Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatalmas bűn, hogy nem imádkoz...

Hatalmas bűn, hogy nem imádkozom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mekkora hiba az, hogy nem imádkozom keresztény létemre? Járok templomba minden vasárnap, 1 Hittant se hagytam ki, és hiszek is Jézusban. Elhiszem, amit a Biblia ír, de az imádkozás nekem valahogy nem megy. Szoktam imádkozni, de nem rendszeresen. Megszoktam köszönni mindent, gyónni is szoktam járni. De az Imádkozást reggel, este, ebéd előtt és után (stb.) nekem valahogy nem megy. Ez hatalmas bűn? (13/L)

2013. nov. 4. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom ezért jön a lepontozás, de nem az számít szerintem, hogy fizikailag mennyire vagy hívő, hanem, hogy a tetteidben mennyire nyilvánul meg!
2013. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy nagyon hívő ember számára valószínűleg az. Döntsd el milyennek érzed magad. Ha nem akarsz imádkozni, ne tedd. Meg van a saját véleményed a dolgokról, ne mások alapján cselekedj.

Én például nem szoktam se imádkozni, se templomba járni.

2013. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! (Egy ideje a fejembe motoszkált már ez a kérdés) Ment mind a két helyre a zöld pacsi :)
2013. nov. 4. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljön az ideje úgyis. Addig meg csak kínzod magad, ha a bűnre koncentrálsz Isten szándéka helyett.
2013. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem imádkozom már fél éve. De én már a hitemet kezdem veszteni. Nap, mint nap csak rosszabbodik körülöttem minden... így semmi kedvem hozzá.

Ha most imádkozni kezdenék, biztos, hogy kiábrándulnák még a hitemből is, ami még meg van! Majd fogsz, ha úgy érzed. Nem baj!

2013. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!