Miért van ez?

Figyelt kérdés
egyel lentebb írom le, mert valamiért nem engedi itt elküldeni :)
2013. nov. 5. 21:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bibliai dolog: Ádám evett a tiltott gyümölcsből, ezért Isten megbüntette az emberiséget. De ezt nem értem... Én soha nem büntetnék olyanokat, akik aztán végképp nem tehetnek az akkoriban történtekről... Szóval?
2013. nov. 5. 21:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha Isten létezne, akkor ő a világ legnagyobb szemete, de szerencsére nem létezik.
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem :D

De ha mégis létezik ezért pokolra jutsz :D

2013. nov. 5. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Szimbolikus értelme van.

Mi Ádám utódai vagyunk.Ha Ádám "rosszat", tiltott dolgot művel annak következményei lesznek,és az utódok viselik a következményeket.Tehát ok és okozat.Egyébként Ádám nem vállalta a felelősséget az almaevésért,Évára meg a kígyóra tolta a dolgot..és lám ez a mai napig így maradt..

Az igaz,hogy Éva kínálta meg az almával,de Ádám mondhatta volna azt,hogy: köszi már ebédeltem a Kati nem a kígyóval főzött ebédet nekem."

A való életben is ez van. A szőlők cselekedeteinek a következményét a gyerekek viselik.

2013. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó ezen az okfejtésen sírnom kell! :)

Amúgy meg inkább sütött volna belőle pitét, és kínálta volna meg az öreget is belőle, de nem.

2013. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, de még mindig nem értem, hogy ennek mi értelme így
2013. nov. 5. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egésznek semmi értelme!
2013. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Biblia :D

vannak benne dolgok... pl.: hogy 1 bálna megevett 1 testével egyenlő nagyságú, hajót... sokszor, értelmetlen, felfoghatatlan, de így szép :)

2013. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ha mégis létezik, akkor a Pokolra jutsz."

...

Ha jól tudom a Menyben nem lesz szex, és az emberek nemtelenek lesznek, és az egyetlen szórakozásuk az lesz, hogy istent dicsőítsék. NA ennél még a pokol is jobb.

....

Viccet félre téve: a pokolban, menyben, istenben, ördögben, démonokban nem hiszek.

...

Youkaiokban, macskafülű moe csajokban, nagymellű szexéhes nő nemű földönkívüli idegenekben természetesen szeretnék hinni, de sajnos azok sem léteznek.

...

2013. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól látom most meglepett egy pár vérbeli ateista egy a teremtéssel kapcsolatos kérdést! xD
2013. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!