Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit takar az MLM pszichológia?

Mit takar az MLM pszichológia?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez honnan jött? Van ilyen fogalom?
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%

Az MLM gyakorlatilag úgy definiálható, hogy egy általam jónak tartott terméket megmutatok az ismerőseimnek.

Minden más arról szól, hogyan tudom rávenni őket, hogy ne csak használják, hanem tudatosan továbbajánlják ezt a terméket. Ennek a technikájára épül egy egész oktatási, képzési iparág, holott az egész hálózatépítés ennél sokkal egyszerűbb. Tapasztalatból mondom, évek óta ebből élek.

Ha bővebben érdekel a dolog, privátban kérdezz.

2013. nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan ásd el magad az összes rokonod és barátod előtt.

Pár hete hívott fel egy volt kollégám, akit hét éve nem láttam, és előtte sem sokat beszéltem vele.

Tíz perc kivel mit történt, és ki dolgozik még ott a régiek közül után előjött, hogy érdekel-e az egészségem.

Tiltólistára raktam. Ennyit az MLM pszichológiáról.

2013. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Miért, nem érdekel? Vagy te csak azt hiszed el, amit ismeretlenek (esetleg médiumok) mondanak neked a témáról, ha már (fél)ismerős mondja, akkor az már az nem érdekel?


És ezzel ő most a barátai vagy a rokonai előtt ásta el magát?

2013. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

(A %-ok közelsége, esetleges azonossága ellenére kéretik, ne keverjetek a 8:10-es válaszolóval)


Az első válaszolóhoz hasonlóan magam sem tudtam, hogy létezik ilyen bejáratott kifejezés, hogy MLM pszichológia. Egyébként meg mi mást jelenthetne, mint az MLM üzlet építése során felmerülő pszichológiai kérdések, kihívások vizsgálatát?

2013. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 22:14

Ebben a formában én is egyet tudok vele érteni. De nem derült ki, hogy a kérdező mire is gondolt.

2013. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Az számomra sem derült ki, de majd ha nem elégedett a válaszokkal, akkor rákérdez konkrétabban. Találgatnunk szerintem fölösleges. Pláne újranyitni egy ilyen önmagában elég semmitmondó kérdés miatt az MLM-fanok vs MLM-fóbiások vitát. :)
2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!