Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell jelentkezni?

Hogy kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy kell jelentkezni a mátészalkai Szatmár Optikába? Mindenki mást mondott eddig: a portán leadni az önéletrajzot, e-mailen elküldeni, az utolsó variáció az volt,h nem e-mailen, hanem van egy honlap ,ahol lehet jelentkezni, DE se e-mail címet nem találok sehol és senki nem is tud mondani, se azt a bizonyos honlapot nem találom... igen, gugliztam, telefonszámot találtam, de most külföldön vagyok, így drága lenne felhívni...

2013. nov. 13. 10:58
 1/5 KoPaSz01 válasza:
Legegyszerübb ha be mész és személyesen le adod az önéletrajzodat nagyobb esélyed van.
2013. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2013. nov. 13. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősöd vagy családtagod a környéken, aki be tudná vinni személyesen, ha átküldöd neki emailben?

Még annyit lehetne esetleg megpróbálni, hogy nagyobb álláskereső portálokon (esetleg a szon.hu-n az állások között) rákeresni város vagy akár cégnév szerint is, és ha hirdetnek állást, akkor ott biztos van online jelentkezés. Vagy még Mátészalka honlapján néznék szét, más ötletem nincs.

2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi nincs a neten, próbáltam,amit javasoltál... most ráállítottam anyumat a témára, hátha
2013. nov. 16. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a tippeket :)
2013. nov. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!