Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megköszönni...

Hogyan tudnám megköszönni neki a munkáját? Pszichológusról van szó.

Figyelt kérdés
Ősz eleje óta járok hozzá, és mivel a fősuli biztosítja a pszichológiai konzultációt, nem kell fizetek érte egy fillért sem. Mivel elsős diák vagyok (19 éves), ezért hülyén nézne ki, ha valami drága dolgot vennék neki, főleg, hogy tudja, nincs saját keresetem (nyárig nem is lesz :S) és ezért nem is szeretek költekezni. Róla annyit tudok összvissz, hogy nyár végén született egy kislánya. Arra gondoltam, hogy karácsony környékén vennék valami szép, aranyos mesekönyvet a kislányának (tudom, még idő, mire hasznát is veszik), ez szerintem egész aranyos ötlet, másrészt nem is snassz, mint egy üveg bor vagy pezsgő... szerintetek? Tudom, hogy nem összemérhető azzal a segítséggel, amit tőle kaptam, de sajnos ennyire telik tőlem :(
2013. nov. 16. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Kuldj neki karacsonyi lapot. Ha ebben az evben veszel ajandekot, akkor ugye jovore is kellene, mert varni fogja. Ez egy ordogi kor.
2013. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!