Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzá lehet egyáltalán szokni?

Hozzá lehet egyáltalán szokni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21/F vagyok, az állóképességem nulla. Informatikus és bolti eladó szakmával rendelkezem, és két nappal ezelőtt kezdtem a SPAR-ban, mint zöldségáru feltöltő. A nyáron dolgoztam a OneEuro raktárában egy napig (10 órát), de a lábam azt hittem, hogy leszakad (ég, szúr, csíp, zsibbad, fáj, stb.). Rettentően féltem, hogy mi lesz velem. Első nap oké volt (6 órát lenyomtam), ma pedig 8-at, de ugyanúgy szenvedek mint azon a bizonyos nyári napon. A kérdésem az, hogy hozzá lehet szokni a fizikai munkához, valamint a lábam hozzá tud-e szokni a folyamatos terhelésnek, vagy esetleg hónapokkal vagy évekkel később is ilyen brutálisan szenvedni fogok? Csak normális válaszokat kérek, legyetek szívesek! Előre is köszönöm!

2013. nov. 22. 17:05
 1/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én már hallottam olyat is, aki abbahagyta, mert nem bírta, meg olyat is, aki hozászokott, főleg, mert muszájos volt.

Amit csinálni tudsz, hogy futócipőt veszel az első fizudból. Olyat keress, ami jól amortizál. Normálisan (sportszemszögből) a szervezet hozzászokik, de ne felejtsd el, hogy a sportolók bemelegítenek és nyújtanak megterhelés előtt-után. És a jó cipő csodát tud tenni.

2013. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) majd megkérdezem, hogy használhatok-e sportcipőt az acélbetétes cipő helyett, bár lehet hogy nem biztonsági okokból... majd kiderül.
2013. nov. 22. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni, pár hét múlva már egész lazán fogod bírni. De informatikusként miért zöldségeket pakolsz? Sosem vesznek majd fel sehová, ha az önéletrajzodban ilyen árufeltöltői munkák lesznek.
2013. nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
01:50 es anélkül se vennék fel, mert informatikai munkát gondolom nem kap. Szvsz valamiből meg meg kell élni.
2013. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!