Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajzzal kapcsolatos kérdés?

Önéletrajzzal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Azt a házit kaptuk hogy úgy írjuk meg az önéletrajzunkat mintha már sokkal idősebbek lennénk és már lenne diplománk meg minden.

Mivel amúgy is vonz a tanári pálya ezért azt szeretném írni. De nem értem ezt a szakirány mellékszakirány dolgot.Valaki tudna segíteni? Azt hogy írjam le hogy pl. Szegeden vagy Debrecenben tanultam Angol és földrajztanárnak?

Előre és nagyon köszönöm!

16/L


2013. nov. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valakinek több év szakmai gyakorlata van, nem az a lényeg, hogy milyen mellékszakirányon végzett. Egyszerűen le kell írni az iskolát és a végzettséget.

Ma az is kevés, hogy ha leírod milyen feladatokat láttál el. Persze azt is le kell írni, de leendő munkáltató az eredményekre kíváncsi. Azt kell bemutatni, hogy mivel tűnsz ki a többiek közül.

Például egy angol tanár esetében :

Diákjaim az elmúlt 3 évben 5 országos angol versenyre jutottak el és 2 első díjat szereztek.

Osztályom tanulóinak 40%-a sikeres középfokú nyelvvizsgát tett.

2013. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni hogy amerikai típusú kell :)
2013. nov. 22. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ez az amerikai stílus amit leírtam.

A munkaerőd egy árucikk amit el kell adni. Az árut pedig reklámozni kell. A reklám az önéletrajzod. Ha jó a reklám megveszik az árut, tehát lesz új állásod.

2013. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a könyvbeli példában úgy van hogy Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar Szakközgazdász Marketing szakirány, Marketingkommunikáció mellékszakirány

egy tanár esetében ezt hogy írom le?

én csak erre vagyok kíváncsi!

2013. nov. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!