Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az e-bay-ről rendeltem egy...

Az e-bay-ről rendeltem egy 800 Ft-os játékot. (Az Eredet c- filmből egy totemet. ) Van valaki, aki rendelt ilyet? Megkapta? És ha nem rendelt ilyet senki, ha okt.19-én rendeltem, van még esély, hogy megjön?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, mert ajándékba lesz, és fontos lenne! :)

2013. nov. 23. 15:26
 1/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy honnan postázták a terméket, és hogy melyik posta-szolgálattal küldték Én is rendeltem egy MP3lejátszót Kínából, ingyenes postázással, az egy hónap alatt jött meg.
2013. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kínából minimum 4 hét az érkezési idő, de valahogy nekem mostanában 2 hónapra érkeznek a dolgok - biztos a szaporodó rendelések miatt. Megy ugye karácsony.
2013. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor az elado feladja a termeket, kapsz egy emailt, hogy postazva lett a cucc es abban szepen leirjak, hogy az estimated delivery date (varhato erkezes) mennyi. Lehet, hogy azt irjak, hogy 15-20 nap, vagy valami datumot, pl. Dec 10-15. Eddig tessek varni es ne tovabb :)
2013. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Levelet kaptunk, de nem voltr benne mennyit várjunk :(
2013. nov. 27. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg ezt a kepet (bocs jobbat nem talaltam):


[link]


Bejelentkezel, megnezed ahol a termek van, azzal egyvonalban jobb oldalon lesz egy $ vagy euro jel, ha kek, azt jelenti fizettel, ha a mellette levo kis boritek sarga, azt jelenti feladtak (postazva) es alatta szokott lenni (ahol be van karikazva pirossal) hogy mikorra varhato.


Ha nalad ilyen nincs, akkor nyugodtan irj az eladonak, mert o fogja tudni megtippelni, hogy mikorra varhato. Addig varj, es utana ha meg mindig nem jott meg a cucc, akkor vedd fel vele ujra a kapcsolatot. De mivel tobb mint 1 honapja rendelted, mar most irhatsz nyugodtan neki egy emailt: Hello, where is my item? Please let me know. - ennyi, nem kell tulbonyolitani. Adj neki 72 orat, hogy valaszoljon!

2013. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!! :)
2013. nov. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!