Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy kb 6 hetesen...

Normális, hogy kb 6 hetesen nincs a petezsákomban még senki? Van rá esély, hogy megjelenik a baba? Meddig normális, hogy nem látszik?

Figyelt kérdés
Május 15-én volt meg utoljára de 35-40 naposak a ciklusaim,szóval ebbe az időszakban lehetek.Már kétszer voltam ultrahangon de még a zsákon kívül nem látni semmit.Azt mondta a doki,hogy várjunk még,de lehetséges,hogy elhalt a magzat.
2011. júl. 15. 10:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 6+4 hetesen voltam dokinál és nekem már szívhang is volt!

De ebből ne vonj le semmilyen következtetést,ez csak az én tapasztalatom, az én esetem.

Biztos hogy 6 hetes?

2011. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nekem is üres volt a petezsák, és sajnos 3 hét múlva is.
2011. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
szerintem 6 hetes vagyok.Több semmiféleképpen sem.Rossz,hogy ilyen tehetetlen az ember és csak várni tud,hogy megjelenik,vagy sem.
2011. júl. 15. 12:40
 4/32 anonim ***** válasza:

szia, nekem 28 napos ciklusaim vannak, es hat hetes hat naposan mar lattam, hogy vert a pici szive, viszont nem embrio volt, hanem petezsak

-- mig az elso babamnal 6 hetesen mar nemcsak a petezsakot lattam, hanem magat az embriot


most nem tudom mas gep volt e, vagy ennyira nagy volt a fejlodesi kulonbseg a ket hat hetes baba kozoitt


szerintem varj egy hetet


ez a legrosszabb, a varakozas

en a kovetkezo ultrahangot varom mar, nem is tudom mennyire :( mert verezgetek kozben

es a dokim meg szabadsagon van, 12. hetig nincs ultrahang :(

szoval nalam is ilyen dupla vagy semmi


nem tehetunk semmit

2011. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Ha 6 hetesen volt már szívhang is akor én már tényleg feleslegesnek érzem a reménykedést.Kicsit kezdek belefáradni, mindemellett meg eléggé intezív a hányingerem.Nem könnyű úgy elviselni a napi rosszulléteket,hogy a semmiért.De akkor sem tudom feladni,valakinek hinnie kell benne.:(

te nem tudsz elmenni másik orvoshoz? ha szólsz,hogy vérzel csak megvizsgálnak

2011. júl. 15. 13:59
 6/32 anonim ***** válasza:

azt mondta a doki amig nem eros mensi szeru, addig nyugi van


nincs itthon a ferjem, egyedul vagyok egy ket eves babaval, aki mantrakent mondja, hogy "nyak" (vegyem fel a nyakamba), amit nem tehetek :( majd ha hazajon a ferjem (ma mar), es legkozelebb is verezni fogok, bemegyek az ugyeletre, ha leszidnak, akkor is (eddig ket alkalommal volt verzes)

remenykedek.


amugy amikor felhivtam a dokit hogy verzek eloszor, kozolte, hogy valoszinuleg vetélés, termeszetes kivalasztodas, blabla

egesz ejjel simogattam a hasam (huyeseg tudom), meg imadkoztam (pedig nem vagyok hivo).. el se tudom mondani, de szerintem ismeredaz erzest


szerintem tuzz ki egy idot, addig higgy benne, probalj ne parazni, beszelj/"gondolj" hozza.. ha soknak tartod az egy hetet, lefgyen negy nap.


meg azert is mondom, mert nekem a doki most elsore meg se talalta a gyereket, elment masik kameraért, ugy lett meg.. szoval lehet a technika ordoge..

2011. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

remélem minden rendben lesz veled.:)

Nem hülyeség amit írtál..én is beszélek hozzá simogatom a hasam és magamban még imátkozom is:)...

két hetet várok még,de szerintem e hét után feladom:(de addi harcolok érte..jövőhéten már a hetedig hétben leszek..akkor már látszania kell..

Nem gondoltam volna,hogy ilyesmi megtörténhet velem,de azt sem tudom elképzelni,hogy a doki talál valamit...de legbelül folyamatosan reménykedem:)

köszi a bíztatást:)

2011. júl. 15. 16:26
 8/32 anonim ***** válasza:

akkor legyen az az egy het a kituzott pont :) a ket het tul sok szerintem is. mellesleg utolso mensitol szoktak szamlni ah eteket, ami nem egeszen pontos, mert nem csak egyszer lehet peteeres a honapban

drukkolok

(ma megint vereztem, de csak kicsit, epp hogy latszott a wcpapiron :( )

2011. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nos...mésem reménytelen:)))Tegnap voltam uh és ott volt egy 4mm-es kis embrió ..és még a szive is pulzált..még gyengén.Mindenki elszámolta magát,mert most vagyok 6 hetes..fogalmam sincs hogy jött ez így össze.A lényeg,hogy ott van és most már minden rendben lesz...ezt a gondolkodást kell végig vinnem és nem aggódni..

Köszi a bíztató leveleket:)

2011. júl. 22. 12:12
 10/32 anonim ***** válasza:

gratulalok, ugye megmondtam :D

:))

örülök, hogy nem adtad fel, csak így tovabb!!!!

2011. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!