Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tetoválást....

Szeretnék egy tetoválást. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és valami férfias tetoválást szeretnék egész karra, esetleg átlóghat a mellkasomra. Fekete-fehéret szeretnék mert szerintem az letisztultabb és szebb. Törzsi jellegűn is gondolkoztam az is jöhet! Cliché ne lehyen benne és ha lehet olyat ajánljatok amit nem bánok meg :)

Aki ismer budapesten megbízhato művészt leirhatja őt is:)


2013. nov. 25. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb, ha elmész egy tetováló szalonba és ott teszed fel ezt a kérdést, és ott szabod meg kritériumokat.


Olyat motívumot ajánlani, amit nem bánsz meg, olyat csak te magad fogsz tudni választani!


Szépen fellapozod a művész albumait, és eldöntöd melyik illene hozzád!

Mégis csak te fogod hordani a bőrdíszművet, nem!?

2013. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 H.István ***** válasza:

Szerintem, legelőször azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy miért akarsz tetováltatni. Ha már elszántad magad rá, valami oka van. Azt, hogy milyen tetoválást fogsz viselni, azt ne más ajánlatától tedd függővé, hiszen azt sem tudjuk milyen testfelépítésed, milyen vastag a karod és egyáltalán azon mi nézne ki jól. A tetoválók is ránézésre tudnak csak közelebbit, de ők sem ajánlanak neked mintát. Ők segítenek egy ötlet kidolgozásában, az elképzeléseid finomításában, komplexebb képek összedolgozásában, megrajzolásában, de nem fogják megmondani, hogy milyen tetoválást viselj. Én a Loco-motive-ba voltam az utolsó 2 alkalommal és Karády Eszter dolgozik a mellkasomon. Meg vagyok elégedve a munkájával. www.locomotivetattoo.hu

Ha elfogadsz még egy tanácsot, akkor érdemes egy tetováló expo-ra kilátogatni, mert ott egy helyen van sok szalon és sok tetoválóművész, referenciákkal,néha még dolgozni is láthatod őket.

2013. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezek elég férfiasak! [link]
2013. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!