Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek eltört a lábujjam?

Szerintetek eltört a lábujjam?

Figyelt kérdés
Ma pár órája véletlenül, de rettenetes erősen belerúgtam egy létrába. Egyszerre iszonyú fájdalmat éreztem (úszás órán voltunk, mezítláb voltam)nem bírtam megállni. Nagy nehezen felálltam (a lábamujjam tiszta vörös volt) hideg vízzel beborogattam. Azóta 1,5-2-szeresére dagadt, bicegve tudok csak járni. Az előbb véletlenül ráálltam, de annyira fájt, hogy sikítottam. Hajlamos vagyok csonttörésre, ujjam (kéz) már kétszer eltört. Viszont a lábujjam egyáltalán nem lila vagy kék. Tudom, így nehéz megmondani, de szerintetek?

2013. nov. 25. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz. Ha nem is tört el, akkor is lehet rándulás, ficam, csontrepedés, stb.
2013. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp menj orvoshoz, jobb megnézetni... + lehet hogy olyan sínbe vagy gipszbe teszik amitől kevésbé fog fájni..
2013. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha el is tört, mit tudnak vele kezdeni? Egyik barátom mondta, hogy egyszer neki is eltört és csak a tobbihez ragasztották, ami nem segített sokat :( Szóval mit tudnának vele csinálni?
2013. nov. 25. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig tudják az orvosok, hogy mi a dolguk, mások "rémtörténeteire" meg ne hallgass.
2013. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!