Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a lábujjam?

Eltört a lábujjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete sürgős dolgom akadt, és hát a sietség meghozta a gyümölcsét. Úgy belerúgtam az ágy szélébe, h 5 percig csak visítottam.

Nem is arra gyanakszom h eltört volna, csak nem tudtam értelmesen megfogalmazni kérdésként, ezért megpróbálom körbeírni a dolgot. Szóval a nagylábujjam tövénél, kívülről van egy bütyök féle. Mindenkinek van, van akinek jobban kiáll, van akinek kevésbé ugye. Ezzel sikerült az ágyat eltalálnom. Maga a lábujjam nem fáj, hajlítani is tudom. Viszont az a porcos bütyk rész eléggé meg van dagadva. Mikor már majdnem teljesen hajlított állapotban van a lábujjam, akkor elkezd fájni az a porcos rész ( az ujjam az nem). 2 hete történt, és még mindig dagadt. Nem kékült be. Szerintetek elég ha még 1 hétig jegelgetem, vagy megsérülhetett a porc rész? Járásban egyáltalán nem akadályoz, nem is érzem h fáj ha megyek, semmi. Annyi h meg van dagadva, és ha behajlítom az ujjam, akkor fáj az a kiugró rész egy kicsit.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. márc. 21. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy porc leválásod van. Nem tudsz vele mit kezdeni, azonkívül, hogy borogatod.
2012. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!