Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Görcsösen ha akarsz valamit...

Görcsösen ha akarsz valamit az elkerül? De hogyan érhetem el a céljaimat? Ne akarjak? Csak feküdjek és várjak a csodára? Ne is gondolkodjak semmin?

Figyelt kérdés

Több éve próbálok minél több csajt megkapni és jól érezni magam velük 1-2 éjszakát,nem sikerül!

2éve szeretnék külföldön munkát kapni,nem sikerül

Minden nap mivel nincs munkám se családom se semmi ,gondolkozom miből lehetne pénzt csinálni, nem sikerül rájönnöm!

Ennél jobban nem akarhatom.. mindig lesem a facebookom hátha írt valami jó kis csaj. olvasom az emailjeimet hátha kaptam egy munkát .nézegetem a telefonomat hátha kaptam valami jó smst.

Ez lehet beteges de 5 percenként belépek az emailjeim közé, a telefonomat állandóan figyelem ahogy a facebookot is.

Teszem ezt annak ellenére hogy egy lányok szerint nagyon jóképű értelmes srác vagyok.Igaz pénzem 0 mivel munkám sincs régóta.De akkor is..

Hogyan valósítsam meg hogy minden héten más csajookkal sodorjon össze az élet,hogy legyen pénzem.és egy jó állásom?? ennél jobban tényleg nem tudom akarni

23F


2013. nov. 25. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!