Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki görcsösen keresi a boldogs...

Aki görcsösen keresi a boldogságot az soha nem fogja megtalálni?

Figyelt kérdés

Röviden csak annyi, hogy túl sok panaszom nem lehet, de akad mégis pár bökkenő. Nem vagyok boldog. Nem tudom, hogy miért, felszedhetnék egy normális szép barátnőt de nem teszem, csak kalandozom, habzsolom az életet, és ez így nem jó. Normális útra kell vissza térnem, mert ez nem én vagyok úgy érzem.


Most az előbb nézegettem egy régi ismerősöm képeit, pár éve nem találkoztunk. Megházasodott, született egy gyereke. Ennek annyira örülök, mert ő árvaként nőtt fel és nem akárki lett belőle és szép családja van, felesége, gyereke, karrier stb.

Én is ilyet akarok. Jó embernek kell lenni ehhez vagy rafináltnak és kapzsinak?


Pár éve kezdtem el ezt a züllést, de már nagyon unom, normálisan akarok élni. Előtte nyugodt voltam, volt állandó barátnőm, stb stb. Most ez betudható csak simán annak, hogy fiatal vagyok ugye és lassan kinövöm ezt? 23 leszek. Fiú.


2013. jan. 13. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberek sosem tudnak boldogok lenni...legalábbis hosszú távon.Állandóan panaszkodnak.Azok a srácok pedig lefejeznének téged akik nem sikeresek a csajozásban,te meg panaszkodsz holott szép nőket k*rhatsz
2013. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod. A boldogságot nem lehet keresni. Akkor leszel boldog, ha úgy éled az életed, ahogy szeretnéd. Mit érzel most? Hol kéne lenned, mit kéne csinálnod?


Tedd azt.


Ha így élsz, előbb vagy utóbb, megtalálod a boldogságot.

2013. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!