Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek? Annyira ideg...

Szerintetek? Annyira ideg vagyok. Megbuktam tavaly matekból. Már 11. osztályos lennék rég pályaválasztáson kellene gondolkodjak.

Figyelt kérdés
Jobban tanulok mint előtte sőt matekból is javítottam 3 jegyet.! Lehet még belőlem valami?Köszönöm a válaszokat.!
2010. aug. 24. 09:13
 1/7 anonim válasza:
hanyadikba mész szept.?
2010. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én sosem buktam meg semmiből 4-es átlagom volt mindig és mégsem lett belőlem semmi..
2010. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez alatt a hat év alatt mindig ötös volt az átlagom, mint félévkor, mint évvégén.

Na de én azt tanácsolnám neked, hogy ne idegeskedj, tanulj keményen, de semmiképpen ne legyél stréber... csináld meg a házit, és olyan pályát válassz amiben jó is vagy, és örömödet leled benne :)

Szurkolok :)

13/L

2010. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor újra járod a 10.- et? én most megyek 11.- be és fogalmam sincs mihez fogok kezdeni érettségi után. Legszívesebben egész nap vásárolnék, filmet néznék szóval semmi értelmeset nem csinálnék. Így soha nem fogom megtudni, hogy mihez is akarok kezdeni.

Az én helyzetem sem jobb, mint a tied, gondolkodj csak, így biztos leszel majd benne, hogy mit akarsz majd a későbbiekben csinálni. Most ha leérettségizem majd akkor azután mi lesz velem? Szerintem pár évet elvesztegetek itthon, mert semmihez sincs kedvem és semmiben nem vagyok jó.

Nem te vagy az első aki megbukott, még bármi lehet belőled, nem itt fog eldőlni.

2010. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Matematika érettségin megbuktam( nem a mostani rendszerben hanem jó 15 évvel ezelőtt) érettségi után 2-3 évig kerestem önmagam aztán felvételiztem, nyelvvizsga, felvettek a jogra ahol elsőnek a római jog jeles lett, rájöttem ez az én világom és ezt akarom csinálni..a polgári jog(ami nem éppen egy könnyű műfaj)is mind jeles lett. Gimiben meg bukdácsoltam, mert nem érdekelt, nem szerettem és pontosan tudtam gimiben hogy feleslegesen tanulom a tárgyakat mert egyikre sem lesz szükségem.

Az egyetem meg olyan dolog, hogy új tárgyak vannak és 0-ról indulsz olyan értelemben, hogy megtanulod és arra kapsz jegyet nem pedig beskatulyáznak a korábbi eredményeid alapján és nem engednek kitörni abból amibe besoroltak "hülye gyerek" ennyi.

Szóval ne csüggedj.

2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy akik világéletükben kitűnők voltak kibuktak a Róma jog miatt, mert képtelenek voltak megtanulni vagy a tanerő csinálta ki őket nem tudom, a lényeg nem az érettségi és a középiskolai eredmény dönti el ki mire viszi az életbe.
2010. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77 melyik egyetemre jársz? hány pontod lett?
2010. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!