Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni! Mit...

Nem tudom elfelejteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 évesen őrületesen beleszerettem egy srácba és 13 évesen majdnem össze is jött. De nagyon sokan ellenünk voltak és mi is hibáztunk. Utána még sokszor láttam és mindig sírtam kiborultam. Persze az élet ment tovább és éltem a minden napokat, de olyan üres volt. Ahogy egy picit jobb lett volna mindig történt valami ami reményt ébresztett bennem. Aztán megint semmi. Most 16 vagyok. jópár fiú próbált közeledni felém de rögtön elutasítottam őket. Nem is bánom. Egy hete hallottam hírét hogy összejött valakivel és nagyon komoly a kapcsolatuk. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Küzdeni nem érdemes. Nagyon ki vagyok borulva. És azt se tudom hogy felejtsem el 3,5 éve tart már ez az egész és mégse érdekel senki?. Mit tegyek hogy jobb legyen? :(

2013. nov. 25. 22:21
 1/6 anonim válasza:
Sajnállak nagyon,de az a baj hogy nem igazán értek ehhez,na meg fiatalabb is vagyok. nálad.De igazából én két dolgot próbálnék meg:az egyik az,hogy megvárnám hogy szakítanak,mert ebben a korban ez még gyakori(mármint a szakítás),aztán közelednék hozzá.Bár ami ennél sokkal egyszerűbb hogy keresel valaki mást.Tudom hogy ez nem könnyű,de sok fiú van még a világon és ha jó páran próbáltak feléd közeledni biztosan szép és kedves lány lehetsz,úgyhogy simán találhatsz magadnak mást. Végülis időd van bőven. :) Én ezt javaslom de kérdezz meg másokat is. :)
2013. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

jaj istenem =( te szegény..... mintha magamat olvasnám, velem is ugyanez esett meg ........... sosem fogod elfelejteni sajnos.......... valahogy túl kell lépned rajta vagy bevallani neki hogy még mindig megőrülsz érte. Vagy remélni hogy a sors hátha összehoz titeket.

Sajnos nehéz mást szeretni ha mindig ő rá vársz. én ezt 25 évesen mondom neked =/. Én sem tudom magam túltenni egy régi szerelmen.

2013. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az első lehetőséget ki is zárnám... így is vártam rá 3 évet és semmi. És ez nem azért volt mert volt valakije, hanem mert ő nagyon elzárkózott egy idő után mindenkitől. És ahogy látom most megnyílt , csak nem nekem. Én igazából örülök neki hogy ő boldog, de nekem ez nem könnyű. Ha szakítanának se lenne köztünk semmi. És ezt az agyam felfogta de mégse tudok túl lenni rajta. A másodikba van igazság, csak nem olyan könnyű túl lépni. Mintha ólom súly nehezedne rám napok óta... Nagyon nehéz. Mindenesetre még egyszer köszönöm a válaszod! :)
2013. nov. 26. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én már azon is gondolkoztam hogy elmondom és nem is amiatt nem teszem már, mert félek hanem mert nem változtatna semmin. Így pedig csak magamat aláznám meg fölöslegesen. Amúgy nem mondanám, hogy a nap minden percében depressziós vagyok, csak mindent felszínesnek érzek. Akármi is van, legbelül ott van ez az egész, és ez szörnyű :(
2013. nov. 26. 22:47
 5/6 anonim válasza:
Akkor marad a remény =( 2. válaszoló voltam )
2013. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:'( Szerintem is...
2013. nov. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!