Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a tanár-ha...

Szerintetek létezik a tanár-hallagtó kapcsolat? Vagy ha a tanár akarja is de nem lehet, akkor mit lehet tenni, elfelejteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk itt az is számít, hogy a kedves hallgató, és a kedves diák hány éves.

10-15+ korkülönbséggel NEM fog működni, főleg, ha a diák 15 a tanár meg már 30-35-40+ éves...

Mondjuk egy egyetemen.. hát, ott igaz, hogy a diák már 20+, de a legfiatalabb tanár általánosságban ott nem tudom, hány éves lehet, hülyeséget meg nem akarok mondani.

2012. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19,a tanár 33,felsőoktatásban.Elmondtam neki hogy mit érzek már egy ideje iránta,erre azt mondta hogy jól esik neki mint férfinak,de ő beszélt már erről a fönökeivel hogy mi van ha.... de nem lehet mert az állásába kerülhet,engedte hogy megöleljem és puszit adjak az arcára és megsimogassam az arcát
2012. ápr. 21. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ne legyél butuska, és szeress ki belőle. Majd 15 év korkülönbség...
2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!