Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mikor döntenétek úgy, hogy...

Ti mikor döntenétek úgy, hogy otthagyjátok a munkahelyeteket?

Figyelt kérdés
Manapság ilyet valakki csak akkor tesz, ha talált egy jobbat. De mi van akkor, ha nincs helyette semmi sem. Milyen munkahelyi tényezők miatt döntenétek úgy, hogy végképp elmentek az adott helyről akkor is, ha rögtön utána nem lesz semmi? (Írhattok saját tapasztalatot is, ha van.)
2013. nov. 28. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van megtakarításod, és megteheted, akkor érdemes. A szabadidődben megtanulhatsz valami olyasmit, amivel jobb pozícióra is alkalmas leszel. Viszont ha családod van, akkor nem érdemes kockáztatni. Én akkor döntöttem így, amikor a baráti munkaviszonyból erős kihasználás lett, és a vezetőség jellemtelen hozzáállása sértette az önérzetemet.

Én nem bántam meg az otthagyást, azóta EV lettem.

2013. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az előző munkahelyemet akkor hagytam ott mikor jóval kevesebb fizetésért kellett volna ugyanazt a munkát végeznem (új tulaja lett a cégnek aki így akart spórolni...). Amit előtte is utáltam, csak a jó fizetés miatt csináltam.


3 hónapig voltam munkanélküli, de megérte mert most olyan munkám van amit szeretek csinálni.

Persze ha lett volna családom, vagy egyedül éltem volna akkor nem lépem meg úgy, hogy nincs másik lehetőség.

25F

2013. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha gürcölök mint a szemét és az ígérgetések ellenére nem jutok előbbre és semmibe néznek.
2014. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor megláttam a fizetési papíromat.
2014. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!