Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem akar párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akar párkapcsolatot, küzdötök érte, vagy otthagyjátok?

Figyelt kérdés
Nem csak veletek nem, hanem úgy ámblokk nem akar kapcsolatot, viszont nektek bejön.
2013. jún. 10. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze egy darabig próbálkozok, de otthagyom, ha olyan hülye, hogy nem akar kapcsolatot, mert manapság ez trendi. 23F
2013. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
naja egy darabig, de nem fogok magamból hülyét csinálni
2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h egy lány egyáltalán nem akar kapcsolatot. Ez a duma (is) azt jelenti, h nem jössz be neki külsőre. Így aztán nem is érdemes küzdeni érte.
2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta nekem, hanem egyik barátnője
2013. jún. 10. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem akar kapcsolatot, én nem erőltetem, keresek mást. lehet ez nem a jó hozzáállás de akkor minek próbálkoznék, pláne ha semmi érzelem nem fűz hozzá csak bejön. az utcán is napi 10-20 nőt látok aki bejön.
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresek mást. Aztán ha ne találok jobbat, mint ő, és később újra foglalkozom vele, majd azt mondom, rá vártam.
2013. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet h a barátnőjének is ezt mondta, v megkérte h ezt mondja neked. Attól még az az igazság, h rondának tart.
2013. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
otthagyom
2013. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt nyiltan kimondja, akkor a következő szavam az, hogy rendben, szia!

Ha nem mondja ki nyíltan, de látszik rajta, hogy tétovázik, akkor is. Épp elég macera, hogy mindig a pasinak kell kezdeményezni, ez a lovagi udvarlás már sok lenne nekem.


31F

2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!