Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párommnak az előbb rémálma...

A párommnak az előbb rémálma volt. Mit tehetnék, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

Párom anyukája augusztusban halt meg, párom mostanában egyre többször álmodik vele.

Kb egy órája a párom elaludt én pedig leültem a gép elé, egyszer csak a párom elkezdett álmában sírni és kiabálni. Nagy nehezen sikerült felkeltenem, de azóta nem mer visszaaludni és még mindig sír. Mit tehetnék?


2013. nov. 30. 21:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ti még komolyan együtt vagytok? Irigylésre méltó kapcsolat lehet!
2013. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Amoóta felregiztem, tele van a topic ilyen rüfkékkel mint te!!! Hagyd el a srácot, jobban jár!
2013. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan hülye dumákat mondani, hogy "hunyd le a kiis szemed"stb. Tényleg segíteni akarok neki abban, hogy elaludjon.
2013. nov. 30. 22:20
 24/30 anonim válasza:
13%
Ahogy végigolvastam a válaszokat el vagyok szörnyülködve mennyi bunkó paraszt már bocsi a kifejezésért.. Hogy ő nem együtt érző??!!! Segítséget kért és nem segítettek neki ezek szerint ti nem vagytok együtt érzők..
2013. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kötném korhoz a regisztrációt. Az ilyen 12 éves taknyok mint a kérdező (mert el ne higgyétek hogy érett felnőtt nő) nem tudnának ilyen kamu kérdéseket kiírni.
2013. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Szerintem meg nem kamu de ha igen nagyon élénk a fantázia.
2013. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy hülye dumákkal altasd el?Ki???Feküdj le mellé,öleld át,éreztesd vele,hogy szereted.Vazze!Ezt magadtól is tudni kellene....
2013. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Javúlt"


Kérdeztél már, nem is olyan rég, ugyanilyen csapnivaló helyesírással. Azt, hogy miért zavarja a párod, hogy ismerősökkel jótékonykodsz. Elég már a kamu kérdésekből.

2013. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Hogy válaszoljak is:)

Lefektetném, az ölembe engednèm a fejét és hagynàm hogy kisírja magát. Semmit nem kell neki mondani.

2013. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
7-es ment a zöld pacsiii.. le fekszel velle? ...csoda hogy már nem kérsz pénzt hogy le feküdj vele.. Sry helyes irás ért csak telefonon vagyok
2013. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!