Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a salecente...

Valaki rendelt már a salecenter.hu oldalról? Tényleg olyan jók a termékek, mint az leírják? Mennyi a szállítási idő?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 17:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ne rendelj onnan, meg fogod bánni. ritka szar minőségű kínai cuccok..
2014. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Csilluska86 válasza:

Személy szerint, Te tudod vásárolsz e náluk, de a mai világban a másik lejáratása nagyon jól megy. Nagy a konkurencia harc, és akár a kereskedők is egymás alá tesznek.

Én is olvastam ezt a véleményt, de gondoltam meggyőződöm róla, mivel már minden hasonló áruházat végig néztem és a legolcsóbbak ők voltak. Először csak egy készleten lévő akciós felsőt rendeltem, gyorsan válaszoltak, másnak megkaptam a cuccot.

Én azt kaptam amit vártam. 100 %-ban. Nem csalódtam, sőt a lehúzásuk után örültem is hogy őket választottam.

Másodjára már bátrabban rendeltem, egy nadrágot, 2 toppot és egy bikinit. Megkaptam hamar, a csaj gyorsan válaszolt mindenre. A bikini sajnos kicsi lett, mikor kértem cseréljék ki, szóltak, hogy megoldható, de várni kell rá míg beszerzik. Rá 1.5 hétre meg is kaptam.

Én 100 %-ban elégedett vagyok, és megtanultam, hogy az emberek akkor nyitják ki a szájukat ha nem tetszik nekik valami. És ez nem feltétlenül az eladó hibája.

Szerintem mindenki maga győződjön meg érdemes e vagy sem!

Én 100 %-ban elégedett vagyok. Azóta vissza járó vásárló vagyok. Tökéletes minőség és korrekt eladó.

Szóval csak így tovább SaleCenter!!!!

B.Csilla

2015. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sziasztok! Mielőtt bármit is írnék, szeretném elmondani, hogy a vásárlás előtt én is alaposan utánanéztem ennek az oldalnak (vásárlói vélemények). Voltak pozitív és negatív (több) írások. Ennek ellenére megpróbálkoztam egy hosszú ruhával, amit esküvőre szerettem volna felvenni. Az oldalon megrendeltem a ruhát és átutaltam a pénzt. A szállítási idő 7-14 nap volt megadva. Nagyon vártam a ruhát, letelt a 20 nap és semmi. Írtam az oldalra, hogy esküvőre szeretném felvenni a ruhát, ezért fontos lenne, hogy megkapom-e addig. A válasz nem érkezett gyorsan, de legalább érkezett: jövő hét elején érkezik a ruha, jelentkezni fogok. Ez volt a válasz. Ismét eltelt 1 hét, közeledett a nagy nap, a ruha sehol. Próbáltam hívni a megadott telefonszámot, de napokig nem értem el senkit. Majd ismét írtam, de választ nem kaptam. Nagy nehezen sikerült elérnem a hölgyet, aki az esküvő előtt 4 nappal azt mondta, hogy postára adta a ruhát. Vártam, csak vártam. Hiába :(. Kénytelen voltam a nyakamba venni a várost és 1 nappal az esküvő előtt ruhát vennem. Már letettem a ruháról és a pénzemet szerettem volna visszakérni. Ismét telefonáltam, mire a hölgy közölte velem, hogy a múlt héten visszautalták a pénzt, mert nem jött meg a ruha. Mondanom sem kell, hogy kikerekedett a szemem, válaszoltam, hogy nekem ugyan nem utaltak semmit. A hölgy össze-vissza beszélt. (még mindig türelmes voltam) pedig tudtam, hogy átverés áldozata vagyok, már csak abban bíztam, hogy a pénzemet visszakapom. Meg kellett adnom a bankszámlaszámomat, hogy visszautalják a pénzt. Így is tettem. 7 napig vártam, hogy a pénz megérkezzen (Amerikából is megérkezett volna), de semmi. Ismét hívtam, de semmi. Majd már kicsit idegesen írtam egy levelet, hogy amennyiben 1 órán belül nem kapom vissza a pénzemet, akkor a hatósághoz fogok fordulni (vásárló megtévesztése miatt). Láss csodát 40 perc múlva kaptam egy választ, hogy tegnap este utalták el és már reggel kapta a hölgy az sms-t a bankjából, hogy levonták és gratulál nekem a magyar mentalitáshoz (fenyegetéshez). Csak nevettem, mert tudtam, hogy más lehetőségem nincs csak a fenyegetés. A vége siker lett, mert 1 óra múlva már meg is kaptam a pénzemet. Miért is írtam le ezt? Mert jó lenne, ha nem lennének olyan naivak és hiszékenyek, mint én!!! Aki esetleg mégis megpróbálkozik a vásárlással, annak sok sikert és kitartást kívánok.
2016. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Kedves Ismeretlen nevüket nem vállaló Ismerősök!


Csilluska86, neked köszönjük a véleményt, és hogy azóta is vissza járó vásárlónk vagy.


Pár válasz és észrevétel. Mert ugye mi is mondhatunk véleményt.

1. Ne rendelj onnan, meg fogod bánni. ritka szar minőségű kínai cuccok.. -ra válasz. - Ha szükséges származási igazolást tudunk adni a termékekről, és az egyértelműen igazolja, hogy nem gagyi kínai cuccokat árulunk. Kizárólag minőségi válogatott termékeket árulunk. Ha bármi olyan minőség amit mi sem szívesen hordanánk, azt jelezzük a vásárlónak. Szívesen adok pár e-mail címe ahol utána tudsz kérdezni ennek igazáról. És ha mi gagyi cuccokat árulunk akkor kérlek ne rendelj másik ruházati áruházakról sem, mert egy a beszerzési forrás.


2. Ami az esküvőre rendelt ruhát- és a tájékozódást illeti.

Ha a kedves vásárlónak nem egyértelmű hogy a 7-14 nap és 7-14 munkanap nem ugyan az, az ugye nem a mi hibánk. Le van írva a termékek adatlapján 2 helyen az időpont. Bárki ellenőrizheti akinek kétsége van. Emellett megírtuk e-mailben is, hogy mennyi az alap szállítási idő, és hogy szabadságra megyünk ami miatt késik a szállítás majd 1 hetet. Azt is, hogy jelezze ha időpontra kell vagy sürgős a termék. Természetesen semmi válasz, hogy nekem időpontra kell. A vásárló utalt nekünk annak ellenére, hogy azt is jeleztük szabadságon leszünk, és késik a szállítás. Kiírtuk, hogy telefonon a szabadság ideje alatt nem vagyunk elérhetőek. Ment automatikus válasz is a vevőknek e-mailben. Sajnos nem tudom, hogyan lehetne ezeket egyértelművé tenni mindenki számára, mert sajnos nem sikerül mindenkinek elolvasni az információkat.

Haza értünk a nyaralásból, mert talán ennyi nekünk is jár 1 hét egy évben családdal. Kismillió nem fogadott hívás, fenyegető rágalmazó e-mail. Csaló cég, hazugok, becsapnak. Holott csak olvasni kéne. A vevő kérte pénze visszautalását, mert biztos átvágjuk. Ezalatt ismét közbe jött sajnos egy 3 napos kényszerszünet (okét nem részletezem). A vásárlónak pénteken utaltam este. Szombaton kaptam egy kedves rágalmazó fogyasztóvédelem fenyegető e-mailt. A kedves vásárló valószínűleg nem tudja, hogy amit pénteken este utalok hétfőn reggel érkezik. Na, ez az 1 óra múlva már meg is kaptam a pénzem története röviden.


5 évre visszamenőleg minden e-mailt mente van, amik hála istennek igazolják szavaim. Sajnos azzal van a baj, hogy még mindig figyelmetlenül vásárolunk , és hajlamosak vagyunk a másikat hibáztatni.


- Tájékozódj a termékről (anyag, minőség, méret)

- Nézd meg a szállítási időt

- Nézz utána a cégnek (de nem ilyen oldalakon, hisz ha az egyik felet hallod nehéz valós véleményt alkotni ) És valljuk be ide szinte csak az ír akinek gondja van. Ha minden oké, eszedbe sem jut az oldal.

12000 vásárlón vagyunk túl...

- Ha kételyed van inkább ne utalj előre, lehet utánvétellel is fizetni.

- Ha kérdésed, kételyed van hívd fel a céget, azért vagyunk, hogy segítsünk.


A döntés a Tiéd Kedves Olvasó! Bárhogy döntesz igyekezz óvatos lenni, és ne habozz telefonálni, vagy e-mailt írni. És ha valaki nem veszi fel a telefont lehet annak oka van. (pl. szabadság).


Sikeres vásárlást kívánok Nektek, vagy nálunk vagy máshol.

www.salecenter.hu

Bognár Katalin

2016. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

(ezt a catwalker véleményeknél találtam szerintem ide tartozik.) Gólián Évi nevű felhasználó válasza:


Én a salecentertől rendeltem már kétszer!....Az első rendelésemnél a magyar posta egyik alkalmazotja lopott ki egy ruhát!Panaszt tettem a postán!Korrektül el is jártak az ügyemben!Megtérítették a ruha árát!...(amiket akkor rendeltem ruhákat jók voltak!)....A második rendelésemnél volt egy felső,ami már akkor hibás volt,amikor átvettem!Jeleztem még aznap a salecenternek,kérte a lány,hogy küldjek e-mailt a panaszomról,fényképpel a felső hibájáról!...Megtettem!....Utána sokszor beszéltem Velük,küldtem egy csomó e-mailt!Válasznak azt kaptam,hogy előtte én egy másik kolleganővel beszéltem,aki már nem is dolgozik ott küldjem el mégegyszer a fényképes e-mailt arra az e-mailre meg azt a választ kaptam,hogy úgy néz ki,mintha én vágtam volna ki ollóval!.....Természetesen nem kaptam vissza se a pénzem és nem is cseréltek!!....A fogyasztó védelemhez szerettem volna fordulni,de hála az égnek "csak" 3020Ft-ba került a felső,úgyhogy úgy döntöttem,hogy nem ér meg az a pénz annyit,amennyi időmbe és energiámba került volna,hogy érvényesítsem fogyasztói jogaimat!...De én biztos SOHA többet nem rendelek a salecentertől!....A catwalkert még nem probáltam,de már szemeztem vele!=)

2017. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 IQBEARXXXX válasza:
Mindenkivel undorítóan beszél a kedves hölgy. Az áru soha nem jönne mg időben (ki kell ugrania Kínai piacra megvenni) de menetközben elromlott az autó, a férjem szolgálatban volt, és ma épen átverem az embereket. Ezt a BTK úgy hívja CSALÁS. De ezt jobban kéne tudnod …………………………………………………………………………………..
2019. nov. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
IQBEARXXXX ellen feljelentés van folyamatban aminek alakulásáról a Facebook oldalunkon lehet tájékozódni. Nov. 27-re tűzte ki a Dabasi Járásbíróság a tárgyalást.
2019. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 IQBEARXXXX válasza:
Drága tündérem, kicsit elvagy tévedve. Ellenem nincs feljelentés se Dabason, se máshol. Összekeversz valakivel. Ezen nem csodálkozok. De legalább ki írtad, hogy feljelentettél valakit, nagyszerű. Kedves online vásárló. Jól nézd át a céget és vigyázz mert fel leszel jelentve, úgy látszik ez a cég marketingje.
2019. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ne vicceljünk. Nem szabad ennyire lenézni a törvényhozást és az igazságszolgáltatást! Egy IP cím egy szöveg stílus és annak a megválasztása egy és ugyan azon emberre vall.... De akkor miért is nem vállaljuk a nevünket???

A téma részünkről Dabason a járásbíróságon folytatódik 27-én 13:00-kor. Szerintünk nem kéne tovább rontani a helyzetet.

2019. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 IQBEARXXXX válasza:
Hát ez sajnos nem jött be sajnállak. És ez most nem vicc. De ha megadnád az Ip címemet azt meg köszönném. És ez sem vicc.
2019. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!