Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hülye kérdés, de hogy...

Tudom, hülye kérdés, de hogy mondjam el egyik barátnőmnek, hogy tetszik az egyik osztálytársunk?

Figyelt kérdés
Na jó, lehet, hogy béna vagyok, vállalom, csak azért nem szeretnék oda állni elé, és csak úgy, előzmények nélkül kijelenteni. Már kérdeztem tőle, hogy neki tetszik-e valaki (amúgy is érdekelt, nem csak ezért), de nem kérdezett vissza.

2013. dec. 10. 21:26
 1/2 pityubá' válasza:
Utalj rá, de ne konkrètan. Pèldául amikor elhaladtok a cèlszemèly mellett, kèrdezz rá a barátnõdre, hogy esetleg megennè-e a màkosgubáját
2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi? :D

Már volt utalás, de nem vette észre. (Vagy csak nem érdekelte)

Valamit kérdeztem róla, ő meg megkérdezte, hogy miért, mire meggondolatlanul azt feletem ,hogy mert érdekel. "Vagyis nem. Mármint... Tök jó az új fülbevalóm, nem?" :D Pedig elég feltűnő volt... na mindegy. :D

2013. dec. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!