Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wholesale-dress. Net rendelés?

Wholesale-dress. Net rendelés?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Az lenne a kérdésem, hogy a végösszeg, amit a checkout-olás után kapunk ténylegesen annyi, mint amit feltüntetnek,

vagy esetleg vannak egyéb költségek ezenfelül? (Láttam egy hasonló topikot és ott írták, hogy pluszban szállításért x összegeket kellett fizetniük,

csakhogy, nekem a checkout-nál semmi féle postaköltséget nem jelez! Ingyenes lenne a kiszállítás, vagy csak "Ők" nem tüntetik fel annak díját a végösszegnél?)


Subtotal(11 items):US$ 71.68 + Shipping: US$ 0.00


Nem tudom elhinni, hogy 11 termék után (sem) lenne postaköltség. Nem szeretnék befürödni ezzel, nem lenne jó, ha 10en ezres postaköltségek lennének, főleg, hogy lassan a karácsony is itt van, ezért kértem a segítségeteket! :) Köszönöm!



2013. dec. 11. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy melyik országból jönne. Ha USA akkor jön még rá posta mert ott a kereskedelem piaci alapon folyik, de ha Kina / Hong Kong akkor simán lehet ingyen mert ott az állam beleavatkozik a postai dijakba, szinte ingyen van az ottani kereskedőknek, ezzel segitik az exportot.

Ja és az országba érve vám és áfa fizetendő majd.

2013. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az sem világos, hogy a checkoutnál látható összeget a cimed megadása után kaptad-e vagy előtte. Mert ha még nem adtad meg a cimedet akkor nyilván nem tudja a rendszer hozzárendelni a megfelelő költségeket
2013. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!