Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most nagyon buta helyzet,...

Ez most nagyon buta helyzet, vagy csak en latom annak? Inkabb fiuk velemenyet varom, de lanyoke is johet.

Figyelt kérdés
Az az en bajom, hogy egyszeruen nem tudok egy normalis temat elo hozni, vagy valami erdekeset mondani.. A tegnap is talalkoztam egy fiuval, es egesz ido alatt csak o jott a temakkal, en csak velemenyeztem es hozza szoltam, de egyszer sem volt az, hogy most en kezdjek el egy temat. Mar komolyan nagyon hulyen ereztem magam emiatt. Ma is feltem neki irni,hogy hu most mi a velemenye rolam hogy elozo nap elegge el szurtam a talalkozasunkat avval hogy en nem hoztam elo egy temat sem. Inkabb nem irtam neki. De nem csak akkor lep fel ez a "nem tudok temat fel hozni" dolog, hanem ha pl uziben beszelunk akkor is ugyan ez van. Meg nagyon az elejen vagyunk, ismerkedunk, meg hasonlok. Fiuk szerintetek ez nagyon ego ha egy lany nem hoz fel semmi temat es azt varja hogy ti mondjatok mindig valamit. Es lanyok ti hogy oldjatok meg vagy hogy oldottatok meg ezt a problemat ha voltatok ilyen helyzetben. Bocsi elpre is a helyesirasert csak telorol irtam.

#beszélgetés #tema valasztas
2013. dec. 17. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, hogy nem azért nem hozol fel témát, mert nem érdekel, egyszerűen csak semmi nem jut az eszedbe. Vagy megérti, vagy nem. Aztán meg szépen alakulnak majd a dolgok.
2013. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Unalmas lesz egy idő után, ha nekem kell szóval tartani a csajt, ő meg csak: "aha, igen, aha, úgy van, aha, megértem, aha, nekem is" szavakkal válaszol, és bólogat mint egy jó nevelt kutyus.


Mindenkinek van olyan téma amiről órákig képes beszélni, csak sokan nem hozakodnak elő vele, mert szégyellik, vagy nem merik, vagy tudomisén miért nem.


kicsit erőltesd meg magad, millió 1 téma van, és lehetőleg ne eldöntendő kérdést, hanem kifejtős kérdést tegyél fel, és a válaszához máris lehet újabbat.


Pl ne azt kérdezd meg hogy "tetszett e az xy című film?" hanem az hogy "Miért tetszett?" v. "melyik volt a legjobb/kedvenc jelenet(ed) benne?"

2013. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zottya88 válasza:
egyrészt a kérdésed már felér egy témával, másrészt egy pasinak nem akkora baj ha a lány nem beszél megállás nélkül!!!
2013. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!