Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudjátok bizonyítani, hogy...

Tudjátok bizonyítani, hogy nincs isten?

Figyelt kérdés
Mivel?

2013. dec. 18. 03:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én Sátánban hiszek, de senkit nem itélek el, aki istenben. Nem tudom bizonyitan, hogy nem létezik, de azt se, hogy igen. Ha te ebben hiszel akkor a te hitedben ott van és létezik. Persze én ezt máshogy gondolom :D
2013. dec. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
hát alapvetően a bibliában szereplő dolgok nagyon nagy része megdőlt mint bizonyíték isten létezésére, inkább a biblia tanítása ami szerintem a "valódi". isten nélkül is követhető, sőt, mivel SZERINTEM nincs isten, nem csak követhető nélküle hanem követik is. ha én lennék isten, és mindenható lennék, és a földön úgyis csomóan "tudják" hogy létezem, akár meg is mutatkoznék, már csak azért is hogy tisztázzam a kilétemet, hogy a többi "téves" vallás is lássa az "igaz" istent, legyen az akármelyik. szóval HA létezik isten, és látja hogy egy csomó ember hisz benne, és azt is hogy csomóan nem, vagy hamis istenbe, miért nem mutatkozik meg??? miért jó neki? miért csak mesékben random embereknek mutatkozott... nincs semmi értelme. a leglényegesebb szerintem az, ha feltételeznénk hogy NEM létezik isten, akkor máshogy működne a világ? szóval nem létezne, de ugyanúgy hinnének benne, csak tévesen, ugyanugy történnének katasztrófák, ugyanugy romlott lenne a világ, a hívők ugyanugy követhetnék a tanait, nem kell hozzá léteznie, mivel semmit nem csinál.
2013. dec. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1#es, a satan, mi t Lucifer, veletlenul nem Isten egy angyala volt?:D hogy lehet kulonszedni Istent es Lucifert? Az egyik nelkul nincs a masik, elvegre ha nincs rossz, a masik nem lehet jo, es ha nincs jo, akkkr a masik sem lehet gonosz...

vagy ird mar meg a satanizmus alapveto tanait, engem erdekel mirol szol:D

2013. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2es, gondolj bele...

kijelented, hogy van egy csokid... vannak akik elhiszik, vannak akik nem... akik elhiszik, ok lesznek a barataid, elvegre feltetel nelkul hisznek neked... ha megmutatod a csokit, mindenki tudni fogja, hogy van, es akkor nem tudod kik a barataid

a hit ilyen egyszeru.... nem az a kerdes, hogy van e, hanem hogy hiszel e benne

2013. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha definiálod az Istent, vagy általában valamilyen istent, akkor bebizonyítom, hogy az nincs.
2013. dec. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3# ha tenyleg erdekel irj privatba
2013. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jézus :) ***** válasza:

Isten = Szeretet


A feltétel nélküli szeretet minden és mindenki iránt. Melyben nincs előítélet bőrszín, nyelv, állami vagy vallási hovatartozástól függően. Ha erre képes vagy, akkor a megbocsájtás természetes számodra és csak határtalan SZERETET lakozik szívedben. Ekkor vagy igazán boldog és semmi nem keserít el. Ez az érzés isteni. Ezt nevezte meg Jézus Átyának, Úrnak, Istennek. Ezt jött tanítani, hogy mi is képesek legyünk egymást elfogadni és szeretni.

De még mindíg egy személyes Istent akartok magatoknak.

Ateista vagy? Nem hiszel a szeretet erejében? Dehogynem. Mindenkinek szüksége van erre.

Ha sátánista vagy, akkor belsődből gonoszságot árasztasz. Nem tudsz szeretni. Nem kívánod, hogy szeressenek. Önző vagy előítéletekkel telve. Egoista vagy.

Ez vagy? Valóban sátánistának, ateistának tartod magad.


Ne egy személyben higyjetek! Magatokban, a szeretetben mely bennetek van.

"Amit kerestek, rég itt van, csak ti nemvettétek észre." Tam.ev.

Hiába mondod, hogy sátánista vagy. Akkor is ember vagy. És ezért ismerlek. Mert te is tudsz szeretni. Meg tudsz hatódni. Elérzékenyülsz néha.

Nem vagy ateista. Isten gyermeke vagy. Ne szó szerint értsd. "A szeretet gyermeke vagy". Érted? Benned van.

2013. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a bizonyíték!

2013. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jézus :) ***** válasza:
:D ez jo
2013. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5os, kezdeskeppen definiald nekem az embert:D
2013. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!