Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mar nem vagyunk baratnok?

Mar nem vagyunk baratnok?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki regebben a legjobb baratnom volt,de folyton megbant es mostanaban mar nem is foglalkozik velem,csak mikor nincs mas.Rajta kivul van egy masik legjobb baratnom is es mostanaban inkabb vele vagyok.Folyton megbant es kibeszel,mar nem vagyunk baratnok? Az baj,ha par igazi baratnomon kivul nincs mas? 14\l.
2013. dec. 18. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanolyan helyzetben vagyunk...

nálunk az történt, hogy hanyagolni kezdtük egymást, nekem már nem volt szükségem rá, hogy folyton megbántson...jóba vagyunk, beszélünk, de már nem érdekel annyira, hogy mi van vele. és már őt se érdekli mi van velem...

valamilyen szinten még barátok vagytok, csak nem legjobb barátok.

2013. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B e r n i válasza:
Az nem baratsag,ha csak akkor megy hozzad ha nincs mas...nem erdemel meg teged.Megemlitetted,hogy rajta kivul meg van egy legjobb baratnod...ha vele jobban erzed magad akkor vele legyel :)Az meg nem azt jelenti hogy nem vagytok mar baratnok en a helyedben megbeszelnem vele a dolgokat es ami bant,azutan ha elfogadja es beismeri hogy hibazott akkor minden jo,de ha nem akkor ahogy mondtam az iment nem erdemel meg teged...!
2014. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!