Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonafelesegek/baratnok! Valaszolnatok par kerdesemre?

Figyelt kérdés

Mostanaban gyakran latom, hogy sok no van az oldalon, akiknek katona a parjuk. Nekem nincsen tapasztalatom a dologban, de a legjobb baratom nemsokara hivatasos katona lesz, igy erdekel par dolog :

Mennyire valtoztak meg a katonasagon? (kulsore es belsore is)

Erositi vagy gyengiti a kapcsolatotokat, hogy ritkan talalkoztok?

Milyen gyakran beszeltek telefonon, vagy skypeoltok?

Mennyi idore szoktak hazajonni?

Elore is koszonom. 19/L


2013. aug. 22. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet n látom rosszul, de szerintem olyan legyen katona, aki képes feladni minden kapcsolatot az életében, és teljesen átadja magát ennek a világnak, és képes meghalni, ha kell.
2013. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani h nagyon nehéz alkalmazkodni ehhez az életvitelhez még egy gyerek sem biztos h elég erős kapocs tud lenni.....itthon nem igen fog keresni katonaként ezért gondolom külszolgálatban is gonfolkodik majd ami 6 hónapot jelent évente....nem tudom h kibírod-e és a kapcsolat elég erős-e hozzá de ha sikerül is egyszer mi van ha többdzör lesz ilyen? A missziózás idővel függőséget tud okozni.....és hidd el ez nem egy családcentrikus pálya....
2013. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia! Az én párom Németországban katona. Hogy mennyire változott meg? Külsöre és belsőre is nagyon megerösödött, pedig elötte sem volt puhány, de mostanra igazi kemény fickó lett belőle :)

Természetesen egy kapcsolatnak sem tesz jót ha nagyon sokáig nem láthák egymást a felek, de amikor hazajön és átöleled, annál nincs jobb érzés :)

Naponta skypeolunk, és beszélünk telefonon.

Kb. másfél hónapra évente.

2013. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En csak egy eve vagyok katonabaratno, de tudok meselni :)

Az en katonam az USA-ban szolgal a szarazfoldi eroknel immar 6 eve. Most 26 eves, szoval meg kolyok volt, amikor kikerult.Lattam rola kepeket mielott kiment, es latom most, hat dobbenet. Az arcvonasai teljesen atalakultak, megkemenyedtek, a tekintetebol eltunt a tuz, a csillogas.... megjarta Irakot, a haborut, szerintem nem kell mondanom, hogy micsoda borzalmakat elt at(bar akkor meg nem ismertem, csak meselte ezeket) nagyon gyorsan lett a fiubol ferfi..

A kapcsolat, hat, reszben egyetertek a harmadikkal, de nehogy azt hidd, hogy az a rovid ido boldogsag kitart azokra az idokre is, amikor egyedul vagy...egy katonabaratnonek legalabb olyan erosnek kell lennie lelkiekben, mint a parjanak.

Mi is napi szinten telefonalunk, skypeolunk, sms-ezunk, mashogy nem is birnank ki.

Altalaban 45 nap a szabadsag, legalabbis az USA-ban, gondolom ez mashol is igy van.

A tied hova keszul?

2013. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, de o nem a parom, csak a legjobb baratom. :) Mondjuk ettol fuggetlenul nagyon kozel all hozzam.

Afganisztanba megy.

2013. aug. 22. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Afganisztan, tyuuu az nem semmi. Hat nem lesz egy leanyalom.(Bar melyik katona elete az...)
2013. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem. Bár ő nem fél, bátor fiú :)

Ja és még azt akartam kérdezni : te nem szoktál félni, hogy meghal, vagy valami?

2013. aug. 22. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat, ha bator, akkor jolvan. Sok sikert neki! :)

Hmm...ez tipikus kerdes, ha megtudjak, hogy katona a parom.

Az az igazsag, hogy ennek a szakmanak a velejaroja a halal...barmikor megtortenhet, ha az ember nem is szamit ra, akkor is. Nem tudod befilyasolni az eletet. Termeszetesen en is szoktam erre gondolni, mondjuk amikor nem erem el telefonon, akinek katona a parja, persze hogy elso gondolata az, hogy mi van, ha baja esett..

De szerintem ezen felesleges folyton kattogni, csak magadat huzod fel. Fo a pozitiv gondolkodas, en ezt mondom :)

2013. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan beosztás ami öli a kapcsolatokat. Elég sok kollégám elvált már.
2013. aug. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!