Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élet Bécsben érettségivel és...

Élet Bécsben érettségivel és nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Bécsben szeretnék dolgozni, érettségim van, középfokú német nyelvtudásom (fejlesztem folyamatosan). Jövő nyáron szeretnék menni, de sajnos tudom, hogy egy h&m-es bruttó 1400 eurós fizetésből, meg albérlet és kaja mellett nem sok marad meg. Már többször jártam Bécsben és nagyjából tudom, hogy mi mennyibe kerül, egyedül a rezsikkel nem igazán vagyok tisztába. Aki kinn él tudna mondani tapasztalatokat? Köszönöm előre a válaszokat!

2013. dec. 20. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
1400eurót te nem hiszem,hogy kapnál egy érettségivel :) már bocsáss meg,de talán 2hónap alatt ha összekeresel nettóban annyit,az albérletet meg talán 1 kis szobás valamit,ha megúszol 250-300euró környékén...
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

H&M ruhaüzleti eladóról van szó, a Grabenbe kimondottan olyan eladót keresnek, aki tud magyarul is a sok turista miatt. 1400 euró bruttót ajánlanak. Persze számít a tapasztalat, dolgoztam kereskedelmi egységben (családi vállalkozás), van rállátásom.

Köszönöm a választ, azzal tisztában vagyok, hogy 1800 euró NETTO, ami egy jó megélhetéshez szükséges.

2013. dec. 22. 10:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjegyzem Brutto 1400-at írtam.
2013. dec. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!