Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiában milyen munkát...

Hollandiában milyen munkát szerezhetnék érettségivel, felsőfokú angol nyelvvizsgával, alapszintű holland nyelvtudással és úgy, hogy még egyszersem dolgoztam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Az érettségid semmit nem ér,szóval azt nem fogják figyelembe venni.

Ha van egy jó szakmád,főleg hiányszakmád,akkor a nyelvtudásod mellé már kaphatsz a szakmádon belül állást. Így ,hogy se szakma,se referencia jó ha takarítani tudsz vagy egy raktárban pakolni..

2010. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyen vendéglátó helyen felszolgálni vagy segédkezni? Ahhoz gondolom nem kell végzettség...
2010. nov. 14. 21:08
 3/9 anonim válasza:
ne hallgass az elsőre, csak a kedvedet akarja elvenni. amit te írsz, olyan területen simán elhelyezkedhetsz.
2010. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is sejtem, hogy az első valami turbómagyar netnáci lehet, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy csak szakmával meg felsőoktatásbeli végzettséggel lehet elhelyezkedni.
2010. nov. 14. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Vendéglátós munkán kívül árufeltöltői vagy ilyesmi is érdekel.


Ha megélnék ott kint belőle valameddig akkor szívesen végeznék fizikai munkát, csak nem ilyen furás-faragás-kalapálást.

2010. nov. 14. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok!

nem akarom a kedvét elvenni,és nem irigykedek,hiszen kint élek Angliában lassan 4 éves,és tudom mi megy külföldön.

Az érettségi ahogy írtam semmit nem ér.Sokkal többet számít a nyelvtudás.Ugyanis nyelvtudás nélkül még szakmádban sem tudnál dolgozni.

Vendéglátásban sokkal sikeresebb lennél ha szakmabeli lennél,vagy legalább gyakorlatod lenne.De írtad,hogy egyik sincs..Így nem nagyon lesz esélyed felszolgálóként elhelyezkedned.

Ha tudsz angolul(felsőfokú angol nyelvvizsgával,) akkor érdemes előbb Angliában körülnézned. Mint írtam nyelvtudással nagyobb esélyed van..

Nemrég olvastam hogy a LIDl-be keresnek eladót.(Wiltshire megyében élek,egy kisvároskában)

de ide is elvárják a gyakorlatot.Vannak szakács,felszolgáló állások,de tapasztalat szükséges..

Kedves másodiknak üzenem,hogy ha irigy lennék le beszélném teljesen...

Sőt inkább azt tanácsolom neki,hogy jó angol nyelvtudással és egy kis tőkével inkább próbálkozzon meg Angliával..Ha nem a fővárosba megy elég hamar talál munkát,talán még olyat is ami a kedvére való..

2010. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

JA és nem vagyok turbó netnáci!

Nem azt írtam,hogy felsőoktatásban végzett tud csak dolgozni..Olvasd el mit írtam

-Az érettségid semmit nem ér (ezt én is megtapasztaltam)

-egy jó hiányszakma többet ér,mit egy rossz diploma(nekem sincs diplomám)

-Egy jó nyelvtudás többet ér,mint egy alap tudás..Itt nem az számít,hogy milyen nyelvvizsgád van,hanem az,hogy tudsz-e kommunikálni és érted is mit mondanak..

De ha úgy gondolod,hogy turbó netnáci vagyok,akkor rendben..nekem 8..

Akkor nem segítek..minek

sok sikert

2010. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még valamit.Árufeltöltőként eltudsz helyezkedni(ahhoz nem kell szakmai végzettség) a raktári munkák is ebbe a kategóriába tartoznak..PL: Argos raktárban is van most állásajánlat(onnan tudom,hogy ma éppen ott vásároltam,és olvastam) Azt kell pakolni amit az emberek megvesznek...
2010. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

próbáld meg ezt, esetleg nézz körül a honalpjukon is, mert munkaerőközvetítő cégről van szó

2010. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!