Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete bementünk a rendőrség...

Egy hete bementünk a rendőrségre egy család kérésére mert a gyerekeknek kábítószeres cigit adtak. Vizeletmintát vettek, kimutatott valamit. Most mi fog történni. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Sajnos akkor jöttem haza a munkahelyemről fel sem tudtam fogni, hogy minek menjünk a rendőrségre. Nagyon megijedtem és mentem a gyerekkel. A gyermek 15 éves. Még soha nem tapasztaltam nála ilyesmit. A rendőrségen szóltam, hogy nem szeretnénk nyilatkozni, de nem mondtak semmit. Azt sem, hogy a vizeletadás nem kötelező. Most olvastam ezt is a neten. Miért nem tájékoztattak, hogy ha nem akarunk nyilatkozni akkor nem kell és nem kötelező a vizeletadás; Ez borzasztó, mert ha tájékoztattak volna, akkor haza jövünk és nincs gyomorideg és éjszakai nem alvás. Nem beszélve arról, hogy ezek a drílerek nehogy bántsanak minket. A gyermek beszélt de nem sokat. Vissza lehetne vonni ezt az egész vallomást?
2013. dec. 21. 15:29
 1/2 dirtboy ***** válasza:
én be sem mentem volna a helyetekbe,tudod a füvet nem osztogatják csak úgy a kölykök vették,az sem kizárt hogy a tiéd vette,a mai gyerekek úgy hazudnak mint a vízfolyás és kb mind kipróbálta már a füves cigit.
2013. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez igaz, és nem számít semmi anyagi körülmények,baráti társaság, társadalmi réteg,iskola. 17/F
2013. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!