Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig mutathatóak ki az új...

Meddig mutathatóak ki az új pszichoaktív szerek?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk hogy a THC viszonylag hosszú ideig mutatható ki, de mi a helyzet az új szerekekel. Pl: Herbál, Bió stb.

2013. dec. 22. 18:24
 1/2 cli_hlt ***** válasza:

Ezt szere válogatja. Az általad említett dolgok sajnos nem szerek, hanem random keverékek rossz becenevei.


Azokban WIN*, HU*, JWH*, AM* és hasonló vegyületek vannak, a * helyén mindenféle számmal, szóval alaphangon több tucat, ha nem több száz lehetséges vegyületről van szó.


És ezek _csak_ a szintetikus kannabinoidok. A DMT és AMT származékok, 2C*, *NBOME-k, és még rengeteg vegyületCSOPORTról már nem is beszélünk.


A legtöbbjükre valószínűleg nem tesztelnek egyáltalán. Lehet, hogy néhanyuk fals pozitívat ad valamelyik létező tesztre, illetve elképzelhető, hogy némelyiket lehetséges tesztelni. Abban majdnem biztos vagyok, hogy rutinból nem tesztelnek ezekre. De ne higyj nekem, ennek megérné utána nézni. Lehet, hogy lesz lehetőségem, meglátom.

2013. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudja senki még, hogy mik ezeknek a szernek a hosszútávú hatásai, de kipróbáltam ezeket a szintetikus izéket is, és saját véleményem szerint csak halvány utánzatai az eredeti kannabisznak. Csak azért terjednek el az ilyen müdrogok, mert még legálisak és olcsóbbak mint a sima marihuána.
2013. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!