Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lovaglócsizma...

Paciii34 kérdése:

Ismertek olyan lovaglócsizma készítőt, aki műbőrrel is dolgozik?

Figyelt kérdés
Lovasboltokban is nézelődtem,de csak fekete színben találtam,nekem meg barna kéne,ezért már felhívtunk pár csizmakészítőt,de mindenki csak igazi bőrt használ:-( Vagy esetleg ha vennék egy fekete csizmát,valami műbőr festékkel ami nem kopik le (ha van ilyen) letudnám festeni barnára? Elég fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm:-)

2013. dec. 25. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba mi a poén hogy műbőr?
2013. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a műbőr is bőrből van csak le van darálva és egy vászonra felragasztva.
2013. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már miért lenne az? Azért hívják MŰbőrnek,mert MŰ. És nincs benne semmi poén,egyszerűen nem akarok bőr csizmát.
2013. dec. 29. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Állatvédő vagy?

Közlöm veled egy vágóhídon így is úgyis meghalnak szerencsétlen jószágok 100 számra naponta. Nem a börökért ölik meg öket,,

Másrészt dolgoztam bőrkikészítő cégnél pár hónapig, A maradék használhatatlan sallangokat zsákokba gyűlytöttük és eladtuk a mübörösöknek. Ök ledarálják vászonra ragasztják a bör port. Majd kihengerlik.

A ragasztó és a vászon miatt ég ki a műbőr mikor cigicsikkel tesztelik hogy megégeti e?


Szóval 100% -ra veheted hogy így készül a mübör is.

Csupán ezért értéktelenebb..

De ha neked műbőr kell akkor hajrá. -Én csak nem értem a logikát.

Vegyél műanyag csizmát abba nincs bőr.. :D

Vagy gumicsizmát..

De ha nem hiszel nekem nézz utána hogy hülyeséget beszélek e.

2013. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, állatvédő vagyok,és egyben vegetáriánus is.És azzal is tisztában vagyok hogy mi folyik a vágóhidakon.Viszont ezt nem tudtam,és köszönöm hogy szóltál.Gumicsizmám nekem is van,viszont lovaglásra alkalmatlan.Esetleg vannak lovaglócsizmák más anyagból is? Megköszönném,ha adnál valamilyen tippet,hogy honnan szerezzek olyan csizmát,ami nem bőr és nem is gumi.
2013. dec. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!