Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy Vampire Knight fan...

Vancsu1998624 kérdése:

Nagy Vampire Knight fan vagyok, láttam az animét, elolvastam a mangát és ott összezavarodtam, mikor Kaname azt mondja Yuukinak, hogy nem a testvére és visszaemlékezik meg ilyenek. Most akkor Yukinak ki Kaname?

Figyelt kérdés
És arra is kiváncsi volnék,hogy ki a titokzatos nő ott ... eléggé zavarosan volt megrajzolva ... -légyszi valaki

2013. dec. 29. 09:51
1 2
 11/15 Cross Kazumi válasza:

Én is úgy tudom, hogy Testvérek! Ez 100%!!

Ahogy az "első" mondta, a Guilty részében igenis, szó szerint azt mondja Kaname, hogy ő Yuki testvérbádja.


Szerintem ahány fajtában előadják, annyi változatban!

Ezért nem kell öszekepani.Csak utána kell nézni.

2014. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
olvassátok el a mangát ..... mert az a GUILTY FOLYTATÁSA ...SZÓVAL AZ ANIME 3.ÉVADA!!!! ugynaz mint az anime csak nincs leforgatva hanem csak forgatókönyv szerű....
2014. jan. 6. 10:19
 13/15 A kérdező kommentje:
a manga az alapja az animének ... szoval mai a mangában levan irva az van az animében ....
2014. jan. 6. 10:24
 14/15 anonim válasza:

Na szóval leírom rendesen. Yuukinak gyerekkorában volt egy báttya, akit Kaname megölt, és a testébe költözött. Kaname valamikor halott volt. És Rido támasztotta fel őt. Kaname nem Yuuki testvére, ő minden Kuran őse, és mikor feltámadt, annyira nagy volt a vérszomja, hogy egy másik Kuran testbe kellett költöznie, mivel hatalmas pusztítást okozott volna. Gyerek testre volt szüksége, hogy szomját csillapítsa, de ahhoz előbb meg kellett ölni a test gazdáját. Ez pont Yuuki bátya volt. Mikor beleköltözött, akkor nem emlékezett arra, hogy ő az összes Kuran őse. Azt hitte csak egy egyszerű gyerek. Yurinak és Harukának pedig megtiszteltetés volt az ősüket nevelgetni, aki nem is tudott magáról. Később Kanamének visszatértek az emlékei, és akkor kezdte el szövögetni a tervét. De eközben már beleszeretett Yuukiba.


Remélem még aktuális és segíthettem! Remélem érthető volt.

2014. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2014. aug. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!