Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostmár sohasem lehet majd...

Mostmár sohasem lehet majd normális pasim/férjem?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok, és nem mintha már férjhez szeretnék menni, de komolyan aggódom. Az iskolába meg mindenhol ilyenek mászkálnak...

[link]

Mi ez? Hova tűntek a normális pasik? Ráadásul mindenki csak b*szni akar.

Vagy csak bennem van valami hiba hogy nem bukom erre?


2013. dec. 30. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyen a mai generáció :D :D :D

De ismerkedhetsz itt is, vagy máshol is értelmes arcokkal.

Akár az idősebb korosztályból is, nem feltétlenül kapcsolat céljából, csak úgy barátokat szerezni.

Persze csak óvatosan, mert sok a pedofil.

Majd ha egyetemre fogsz járni, ott már normális arcokkal leszel összezárva.

Ha gondolod írhatsz nekem privit, és beszélgethetünk a témában.

2013. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vannak, nyugi, csak jobban körül kell nézni

ugyanis amit mutatsz, az a nagyszájú fajta.. ha megjelenik 10 pasi, amiből 2 ilyen, akkor azt a 2-t fogod leghamarabb észrevenni, és rossz esetben rájuk fogsz figyelni..

szóval láss, ne csak nézz!

20F jópasi;)XD

2013. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző :D akkor miért kell itt szerencsétlenkedned egy láthatatlannal? :D
2013. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második: aki úgy írja alá a kommentjét, hogy jópasi, az már eleve mutat némi hasonlóságot a kérdésben feltűntetett egyeddel. :D
2013. dec. 30. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:

de azért van ott egy kacsintás meg egy "XD", hogy jelezzem, hogy nem gondolom ám annyira komolyan:D

ugyan egész népszerű vagyok egy környi lányban, de asszem csak egy olyan lánnyal vagyok beszélőviszonyban, aki ilyen mobilos-leggingses-festékes furacsaj... nem tudom a Kérdező miféle, de amit most írtam az általánosítás volt és tessék a "swag girl" re gondolni!:D


amúgy meg hosszú hajam van, szakállam, egyáltalán nem kigyúrt felsőtestem, és 3 éve barátnőm van:D szóval bőven messze vagyok a képen látható lénytől!:P

aki nem hiszi, járjon utána(m)!

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Swag girl? Már olyan is van? :O úristen, azt hittem, ez csak a férfiak körében elterjedt dolog....
2013. dec. 30. 21:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem férfiak... :D
2013. dec. 30. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
hát beírtam guglibe képkeresőbe és lett találat:D a külseje leírta amit kerestem nagyjából.. a többit meg rábízom arra, akit érdekel az ilyen "stílus"
2013. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magával a stílussal nem is lenne bajom, (na jó, talán kicsit) ha lenne eszük ezeknek a söprűfejűeknek és nem csak a d*gásra koncentrálnának...
2013. dec. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!