Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdeznétek valamit tőlem is?

Kérdeznétek valamit tőlem is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát a kérdező.Jó arc,nem?
2009. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen .
2009. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De most már te is kérdezz tőlem
2009. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13:26! Mesélj! Ismered, nem ismered? Hány évesek vagytok? Szerinted tetszel neki?


13:33! Úgy gondolod, hogy esetleg keresztezve más fajokat? Vagy sejtekből, összehozni egy teljesen új fajt? Na erre még nagyon nincs felkészülve a tudomány, bár sosem lehet tudni. Hát hogy átvennék az irányítást? Végülis elképzelhető elméletben, gyakorlatban nem látom sok esélyét.


Köszönöm, kedvesek vagytok!

Kérdezek én is.

Ha egy dolgot kéne megemlítened, ami a legfontosabb az életedben, mi lenne az?

2009. nov. 28. 18:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Láttam egy kis filmet amikor egy majom fejét levették és egy kutyára operálták vagy valami ilyesmi volt. Vagy csak csöveken volt nyaktól, de borzasztó volt tehát ha ilyennel kísérleteznek akkor mással is az biztos.Láttam egy kis filmet amikor egy majom fejét levették és egy kutyára operálták vagy valami ilyesmi volt. Vagy csak csöveken volt nyaktól, de borzasztó volt tehát ha ilyennel kísérleteznek akkor mással is az biztos.

Mi a legfontosabb az életemben, hát 3 is lenne egészség, pénz, boldogság, de az első mindenek előtt ha az nincs akkor...

2009. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ház nem vagyok önző (annyira nagyon:)de most egyetlen dologra tudok gondolni továbbtanulás....pffffff.......
2009. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontos a tanulás. :) Tehát megértelek. Minek fogsz tanulni?
2009. nov. 28. 20:51
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha jóistenke is úgy akarja,orosz tolmács leszek.Szívesen tanárkodnék is,csakhát ugye nem ennyi pénzért,szóval marad a tolmács:))))))És Te?
2009. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Még nem tudom. Rá is érek egy darabig ezen gondolkozni:) Nagyon sok minden érdekel. Régebben színész akartam lenni, mert nagyon művészlélek vagyok. Aztán úgy döntöttem, hogy inkább az eszemből szeretnék megélni. Régész is szívesen lennék, legalábbis nagyon vonz. Vagy szeretnék régiségboltokat nyitni. Meg utazni.

Hát láthatjátok, nem igazán tudok dönteni.:)

2009. nov. 29. 13:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezek én is :) Összejöttem egy sráccal, de nem vagyok benne biztos, hogy bejön így nekem a dolog. Meddig "randizgassak" vele, hogy rájöjjek, érdemes-e komolyra fordítani a dolgot vagy véget vetni neki. Bocs a csacska kérdésért, de nagyon régen volt utoljára pasival dolgom, nem tudom már, hogy megy ez.
2009. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!