Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az ha valami történi...

Miért van az ha valami történik a világban akkor mindent a haarp ra vagy bármely más dologra fognak?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy az összeesküvés elméleteknek van valami igazság alapja,tehát nem erről szeretnék vitát indítani de bármi történik a világon úgy el terjedtek ezek a haarp és egyéb más dolgok a neten hogy sokan minden tudás nélkül azonnal mint valami tudós rögtön rá mondják a dolgokra hogy ezt ez meg az okozta és így terjed a hülyeség sokszor az emberek között.És az emberek elkezdenek mindenben minden percben a hátunk mögött dolgozó gonosz emberekre asszociálni hogy ez csak attól lehet mástól nem és a téves információ raktározódik sokszor az emberekben és ez nem hasznos tudás hanem haszontalan és teljesen elhülyítik az embereket.El hiszem hogy vannak új jelenségek a földön amik az utóbbi időben alakultak ki na meg olyanok is amik már több száz éve is léteztek csak valami hülye kitalálja hogy a haarp teszi és ez rögzül minden emberben és ezt szajkózzák mindenkinek.Én el hiszem hogy egy szar világban élünk de nem foghatunk mindent a külsősökre.

2013. dec. 31. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek! Kiarad a folyo, a gonosz hatalmak muve,aszaly a gonosz hatalmak muve, foldrenges, szelvihar mind mind a gonosz hatalmak muve. A legujabb,hogy a kondenzcsikokkal direkt mergezik az embereket..... persze biztos,hogy van valami sumakolas foleg a nagyobb hatalmak eseteben, de mar az se normalis, hogy termeszetes jelensegekbe magyarazzuk a hulyeseget, mintha evmilliokkal ezelott nem tort volna ki vulkan.
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ebben a chemtrails dologban amit a repülők húznak maguk után nem tudom mit higyek lehet van benne valami de ez sem konkrét bizonyított tény,csak érzem magamon hogy néha én nekem is az jut eszembe hogy biztos ezek meg azok csinálják,de legbelül tudom hogy nem szabad mindenre rá fogni.
2013. dec. 31. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak a logikat nem ertem benne. Minek nyirnak ki a sok kis rabszolgat,akik dolgoznak, majd a megtermelt dolgokat megveszik es jol meg lehet rajtuk gazdagodni? Na meg a politikusok is ezt a levegot szivjak, ezt a kajat eszik.....

A masik az, hogy zabaljuk a parizsit, az egeszsegtelen kajakat, vedeljuk az energiaitalt, a cukros sz....rokat, ragyujtunk amikor kiszalltunk a kocsibol es mielott meg belepnenk a mekibe, hogy megvegyuk a mukajat, majd felnezunk az egre es osszefo.ssuk magunkat ket kondenzcsiktol, hogy jajistenem, mergeznek minket????

2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát állítólag leírások szerint az a pár ember aki ezt csinálja már nem a pénzre megy hanem a hatalomra hogy uralkodjon a világ felett és hogy csak 500millió ember maradjon mert azokat jobban lehet menedzselni.De mondom csak állítólag.
2013. dec. 31. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
De ok is ezt a levegot szivjak. Tovabba megtalaltak az egyik legmergezobb anyagot, aminek par grammjaval hatalmas tomegeket lehetne kiirtani. Hetek alatt vegezhetnenek a fel emberiseggel ugy, hogy hullanank mint a legyek. Van ennel gyorsabb megoldas is, ezert tudom nehezen elkepzelni.
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a nagyon fanatikus chemtrail hívő mondta csak azokat öli az auluminium meg bárium ami ebben van akikben chip van,mondom mi van hát az emberek nem igazán vannak meg chipelve na meg az éppen nem jelentene semmit sem tehát akik pénzelik azok is pusztulnak.
2013. dec. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!