Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utálnak az...

Eszti23 kérdése:

Mit csináljak, ha utálnak az osztályban?

Figyelt kérdés
Van egypár ember, akik olyan dolgokat pletykálnak rólam, amik nem is igazak.. Ez az egész onnan kezdődött, hogy volt egy barátnőm, aki befolyásolt engem 4 éven keresztül és én ott hagytam.. Oké. Ez még úgy elfogadható. Aztán jött még egy barátnőm, akivel úgy összevesztünk, hogy, nagyon. És most ez a pár ember (kettő) olyanokat pletykálnak rólam, hogy én ilyen barátrontó vagyok, meg h kihasználok mindenkit.. pls segítsetek. 13/L

2014. jan. 1. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapd el mind 2 nyakát, szorongasd meg a folyosón és felemet hangerővel, majdnem kiabálva mondod eztet: ,,Hogyha még 1x olyat

pletykáltok rólam, ami nem igaz, akkor szét lesztek szedve elemeitekre!" Majd ezután ellököd és elmész!

2014. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!