Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így hogyan tanuljak meg jól...

Ich bin..... kérdése:

Így hogyan tanuljak meg jól angolul?

Figyelt kérdés
Az angol tanárom nem egy jó tanár. Igazából csak szavakat magoltatbe velünk majd szodogát írunk. De szeretnék angolul jól tudni. Miket tudnátok ajánlani? Pl: fim nézés angolul.. Kérlek segitsetek! Előre is köszi
2014. jan. 1. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol zenék (dalszövegek amik érdekelnek lefordítgatod), angol filmek (angol felirattal, pl a Waczak Szállónak elég könnyű a nyelvezete), vagy ha van rá pénzed akkor keress egy olyan angol tanárt aki tényleg tud tanítani.
2014. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a szavak tanulása sem utolsó dolog, azt is jó ha tudod, ne hanyagold el azt sem.
2014. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, és még az angol nyelvű könyvek is segíthetnek.
2014. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én vagyok az iskolámban a legjobb angolos. Furcsán hangzik, de, játssz rengeteg számítógépes játékot, ami angol. Én soha nem tanulok, csak rám ragad onnan + az angol óráról ami megmarad, és a kettő ötvözete simply, perfect!
2014. jan. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!