Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (NAGYON FONTOS)

Mit tegyek? (NAGYON FONTOS)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elfelejtettem a facebook jelszavamat, de úgy képzeljétek el hogy meg van jegyeztetve és benne vagyok, NEM TUDOK KIJELENTKEZNI, MERT VISSZA MÁR NEM TUDNÉK LÉPNI.

A telefonon meg kijelentkeztem és csillagokkal ott van, tudom is hogy hány jegyű, meg rémlik is valami.

ÚGYHOGY NAGYON KÖZEL VAGYOK.

Nincs valami megoldás, mert még be vagyok jelentkezve, vagy nincs valami progi vagy valami amivel a jelszót csillagok helyett rendesen írja ki?


2014. jan. 2. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg van jegyeztetve, akkor a gépen a böngésző beállításainál megnézheted a jelszót. Firefoxban van ilyen lehetőség a biztonsági beállításoknál. Amúgymeg van elfelejtett jelszó, és akkor beállítasz egy újat az emailedre kiküldött link segítségével.
2014. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!